İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödemeler işlemde

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlısı olsun :) yani şimdi nereyi arayıp alıoduk bişey kodu vardı şuan alabiliyoruz değil mi onu ?

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok şu an işlemde 2-3 gün sonra ödeme olur

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm anladım saol peki ödeme olunca da yazıyor mu orada ve ondan sonra nereyi arıyorduk ve ne diyorduk söylersen sevinirim..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme olunca çek numrası yazıyo

dhlden çekin nerde olduğunu kontrol edebiliyorsun.

S

sitemerkezi.net

Misafir
"Tax Withholding"
bu sizlerde de alinan bir ucretmi, amerikan vatandaslarina ozel olmasi gerekiyor aslinda, ama benim hesabimdan kesmisler. bilgisi olan varmi?

M

murfy

Misafir
sen vergi ayarlarında amerika ile alakan olmadığını belirtmemişin

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense0ao.png

bakarmsıınız toplam cek tutarının 300 dolar gibi bisey olması gerek ama sdce 168 doların yanında ödeme islemde yazıor daha önce cek almadım beklettim hep acaba neden kaynaklanıyor ?

S

sitemerkezi.net

Misafir
google gerçekten çok yavaş, tax hold için mail attım 4 gün olmasına rağmen halen cevap yok..

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yazıkki daha yok peki çek numarası çıkınca dhl yi arayıp çek numarasını mı söylüyoruz arkadaşlar?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5