İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödemeler Onaylandı..

H

HoBaa

Misafir
Dhl yi arayıp ogrenebılırmıyız.şu an cekımızın olup olmadıgını ? yada ne zaman ogrenebılırız en saglam şekılde..

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Off yaa.. bu ay sitemiz hep kapalı kaldı ve kazancımız ilk defa gelmiyor. Etrafımızdaki insanların çeklerinin onaylandığını görünce içim burkuluyor :p

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi hayırlısı.Bende 1 saat önce gördüm onaylandığını.Çok sevindim.3'ünde onaylancak diye bişiler söleniyodu.Böle erken onaylanması çok iyi.Herkese iyi harcamalar :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yine ayıp etti google düşük kurdan bozup :(

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bu çeki ytl alcaktım sonra vazgeçtim $ aldım.Kaçtan bozdu uyuz?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1,325den bozmuş yani 0,025 YTL zarar dolar başına :(

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iç piyasa kuru $: 1,3475 ytl olduğuna göre (25-35 kuruş civarında (dışarıya göre) ) azcık oynamış gene google kurlarla.

ehh 100-200bindolar desek YTL ye çevrilen toplam para allah bereket versin google'a.

Bende şansa bak: deneme amaçlı bu ay YTL istemiştim. Neyse tekrarlamayacağım kesin.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hım anladım uyuz.Tabii ufak bi fark var.Şu sıralar 1,348 ytl.Ama zahmetsiz olması çok büyük avantaj.Citibank $ larada aynı kolaylığı sağlasa çok iyi olurdu.Neyse çek gelsinde bi 3 haftalık bekleyişe girelim :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla $ istemem artık, ayın 1'inde çek geliyor, 5'inde hesapta oluyor para. dolar isteyip banka banka gezeceğime, ytl isteyip zarara girerim ama insanlarla muhatap olmam daha iyi:p

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oh be, şimdi dhlde gözüküyor konşimentolar. :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konşimento Numarası Orijin Hizmet Alanı Destinasyon Hizmet Alanı Durum

--------------------------------------------------------------------------------

4864715144 Dublin - Ireland, Republic Of Istanbul - Turkey Gönderi bilgisi alındı Tarih: Aralık 29, 2005 13:03

4864715144 - Detaylı Rapor

Tarih Zaman Yer Hizmet Alanı Kontrol Noktası Bilgileri

--------------------------------------------------------------------------------

Aralık 29, 2005 13:03 Dublin - Ireland, Republic Of Gönderi bilgisi alındı
önemli bilgi: ödeme numaranız ile çekin nerede olduğunu aşağıdaki adresten öğrenebilirsiniz. dhl yi aramanıza gerek yok.
http://www.dhl.com.tr/publish/tr/tr/eshipping/track/sref.high.html

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DHL yiı 2 kez aradım bugün.Yok diyolar bana.Saol ploop.Şimdi oldu.

Orijin Hizmet Alanı Destinasyon Hizmet Alanı Durum

Dublin - Ireland, Republic Of Corlu Airport - Turkey Gönderinin çıkış merkezi işlemleri tamamlandı

Detaylı Rapor

Tarih Zaman Yer Hizmet Alanı Kontrol Noktası Bilgileri

Aralık 29, 2005 13:03 Dublin - Ireland, Republic Of Gönderi toplandı

Aralık 29, 2005 17:13 Dublin - Ireland, Republic Of Gönderinin çıkış merkezi işlemleri tamamlandı

Şimdi çorluya inmiş mi oluyo?Yani türkiye topraklarına girdi mi benim çekim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5