İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödemeler ve Yazışmalar

G

guajira

Misafir
Arkadaşlar malumunuz her ödeme döneminde bi mail trafiği alıyor başını gidiyor. Forum da haliyle çorbaya dönüyor. Ben de düşündüm ve bir karar aldım. 1 ay boyunca 2 sitemin linkini yayınlayan arkadaşın o ay içindeki sponsor yazışmalarına yardımcı olacağım (ingilizce bilmeyenler için geçerli tabi:)) Onun dışında ödeme mailleri konusunda ortalarda bulunmayacam.

Bilginize...

Eğer bu konuda yardım isteyen olursa
mail: [email protected]
msn: [email protected]

G

guajira

Misafir
Kapitalizm'le alakası var mı yok mu orasını tartışmam ancak bu duyuruyu yapmamın sebebi ettiğim yardımları haketmediklerini gösteren kişilerdir.

R

REdBuLL

Misafir
inşallah banada yardımcı oLursunuz bende çok yakında sitemi açacağım ve reklamlara başlıcam eğer mail trafiği söz konusu ise seninle içli dışlı olacaz ;)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira' Alıntı:
Kapitalizm'le alakası var mı yok mu orasını tartışmam ancak bu duyuruyu yapmamın sebebi ettiğim yardımları haketmediklerini gösteren kişilerdir.
yok kötü anlamda söylemedim zaten, benim de aynı dert var başımda yakında danışmanlık şirketi açacağım, iyi fikir yani seninkisi.

M

M@l@tyasporlu

Misafir
guajira' Alıntı:

valla beko senin durumunu anlamam münkün değil. :) ileride birgün bende ingilizce öğrenirsem anlarım belki :)

T

tahtakale

Misafir
Hile yapmayanların mail derdi de olmaz :) Ayrıca Aforizma isimli arkadaş herkese bu konuda karşılık almadan yardımcı oluyor, kişiler haketsin veya etmesin...

G

guajira

Misafir
tahtakale' Alıntı:
Hile yapmayanların mail derdi de olmaz :) Ayrıca Aforizma isimli arkadaş herkese bu konuda karşılık almadan yardımcı oluyor, kişiler haketsin veya etmesin...

Valla kusura bakma ben o kadar iyi niyetli değilim.

M

M@l@tyasporlu

Misafir
alla alla 159 € biraz fazla değilmi bi çeviri için bence 3 aylık ingilizce kursları bile daha ucuz :)

B

By-e

Misafir
guajira' Alıntı:
Ne hayırlı olsun. İlk müşterim sen mi olacaksın yoksa:)

yanlış başlığa atmışım mesaj :) diğer başlıktaki mesajımı aradım durdum bu günden beri. Nerelere saklandı diye. Fakat anlamadığım nasıl başardım bunu. Kafam güzeldi sanırım.

G

guajira

Misafir
By-e' Alıntı:
yanlış başlığa atmışım mesaj :) diğer başlıktaki mesajımı aradım durdum bu günden beri. Nerelere saklandı diye. Fakat anlamadığım nasıl başardım bunu. Kafam güzeldi sanırım.
Sevinçten mi desem yoksa heyecandan mı:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi