İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödemem çıktı ama ping kodu filan gelmedi

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemem çıktı ama pin kodu filan gelmedi

şimdi baktım bana ödeme çıkmış ama pin kodu gelmedi. çek direk adrese yollayacak sanırım sorun olurmu ?

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aykut kizma ama ping degil abi pin kodu o. Yalnis anlama kirmak veya bozmak icin soylemedim sadece bilgin olsun. Baskasi okuyupda dalga gecmesin istedim.

Konuya gelince 2-3 arkadasimin daha cekleri gonderildi ama daha pin girmediler ...

M

modachat

Misafir
ayni durum bende de var bu ay 2ay oldu suanda 212$ dayim daha pin kodum bile gelmedi cek Allah bilir ne zaman gelir :)

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
Aykut kizma ama ping degil abi pin kodu o. Yalnis anlama kirmak veya bozmak icin soylemedim sadece bilgin olsun. Baskasi okuyupda dalga gecmesin istedim.

Konuya gelince 2-3 arkadasimin daha cekleri gonderildi ama daha pin girmediler ...
tşkler hatırlarlattıgın için.

evet pin diyelim. peki pin kodu gelmeden direk çeki gelen varmı acaba
ödeme çıktı diyo

G

guajira

Misafir
2004 aralığından beri adsense kullanıyorum, daha pin min gelmedi. Ama 2 çek aldım, bozdurdum, parayı da yedim. Ne iş anlamadım bu pin kodu.

M

murme

Misafir
yeni üyelerde olan adres dogrulama sistemi 2004 agustostan beri kullaniorum bendede yok pin

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu pin oalyı bana saçma geldı zaten,
uye oldum bi gun eve zarf gelı googlede (sandımkı bana teşekkur edecekler ınternet sektorune kattıkalrımdan dolayı :p) neyse açtı mzarfı pın dedım alla alla bu ne ya hesabıma gırdım aynen şu yazı vardı;
Pin kodunuzu girmedığınız için odeme alamassınız ancak Pin kodu hanesının yanındada şu yazıyordu pin kodunuz gonderıldı lutfen 26 nısan tarıhıne kadar girin !!!!
Ama MAyısın 18 -19 uydu neyse aynen girdım pın kodunu onayladı garip gelmıştı bana :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5