İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödememi hala alamadım

E

edgen

Misafir
merhabalar,
ya ödememi hala alamadım. bugun bankadan telefon geldi.ödemeniz ayın 28 inde citibanka gitmiştir bugun aradım citibankı ödemem BFS financeye geri gitmiş. şimdi ne olucak googleyede mail attım.ama otomatik cevaplarla bişeyler söylemeye çalişiyor anlamadım gitti. bu ödemeyi alabilicekmiyim sizce?
veya bi dahaki ödeme zamanındamı alıcağim.

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorun bende de mevcut.
bankan ile irtibat kurduğunu ve ödemenin google'a geri iade edildiğini söylemelisin.

ödemeni başka bir hesap ekle ve ona iste...
bende de aynı sorun mevcut şu an. banka ile irtibata geçtiler. bekleyecekmişim. sonucu bildirecekler.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana da olmuştu, doğrulamış bir hesap girmeni istiyorlar ödemeyi bir sonraki ayın ödemesiyle birleştirip yolluyorlar. Tabi ödemenin iptal olduğunu doğruluyorlar önce.

E

edgen

Misafir
şimdi bi dahaki ödeme dönemindemi alabiliyoruz.
şimdi yeni hesap eklemek gerekiyor.fakat buna deneme eft si gönderiliyormu?

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce doğrulanmış başka bir hesabın yoksa yeni hesaba doğrulamak için gönderilmesi lazım tabi. 15'ine kadar hallolmuş olması lazım yoksa gene bir sonraki aya sarkar.

E

edgen

Misafir
yeni hesap ekledikten sonra. diğer hesabımı pasifleştirdim fakat yeni hesabıma tıkladıktan sonra sadece "Banka Hesabınızı Doğrulayın" yazıyor kendiliğindenmi ödeme yapıyor yoksa bizmi yazıcaz bişeyler. yeni hesabı girdikten sonra ve "devam" tuşuna bastıktan acılan sayfada sadece "Banka Hesabınızı Doğrulayın" yazıyor.

E

edgen

Misafir
yani biz sadece yeni hesabı ekleyip diğer hesabımızı iptal edip.yeni hesabımıza deneme eft sininin gelmesinimi beklicez.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni hesaba deneme eft si gelecek onunla doğruladığnda aktif olacak o işlemi 15'inden önce bitirmeye çalış diyorum ki gene bir sonraki aya sarkmasın.

E

edgen

Misafir
anladımda ben ekledim hesabı. fakat anlamadıgım nokta şu
ekledikten sonra herhangi bi şey yapılacakmı yani hesabıma girmek için devamı tıklıyoruz ya tıkladıktan sonra sadece "Banka Hesabınızı Doğrulayın" yazıyor.

testt.gif

sonra devama tıkladıktan sonra gelen ekran şöyle

ofs.gif

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3. Hesabınızı kontrol edin
Banka hesabınızı 4-10 gün sonra Google'dan gelecek ufak bir ödeme için kontrol edin.
4. Ödemeyi kontrol edin
Hesap Ayarlarına dönüp ödeme miktarını girerek hesabınızı doğrulayın.

Bu ödeme girdiğin hesaba ulaştığında o alanın aktif olması gerekir. Banka hesabnı takip edip ödeme gelir gelmez adsense hesabına girip onayla. Mutemelen gelecek haftaiçi çarşambaya kadar gelir.

E

edgen

Misafir
çok saolasın kardeş.
bu ödemem sarktı galiba martın 25 ne.

E

edgen

Misafir
gelmeyen ödemem iptal edilmiş.
bu ödemeyi mart ayında alabilirmiyim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5