İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Odemesi Gelen 2 HYIP ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Odemesi donen iki adet hyip sitesi ...

1. Day Dream Funds : ORAN : 1 Gunde %125 ( üyelik )

2. Secured Funds : ORAN : 1 Gunde %130 ( üyelik )

Ilgilenenler icindir. Ben odeme aldim. Dusuk girmistim bir sikinti olmadi. Oran da fena sayilmaz ... ve Odemenizi beklemeden alabiliyorsunuz. ( Not : Sahipleri degil ;) )

Iyi calismalar.

nedium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daydreamfunds için alt üyenim. küçük küçük yoklayalım bakalım :)
diğeri yaklaşık 1 aylık, ii para topladılarsa basıp giderler, güvenemedim.

yeni açılan hyipler ilk günlerinde göz boyamak için tıkır tıkır ödeme yapıyorlar.
1-2-3-4-5 günlük hyiplerden paranızı alabilirsiniz, sonradan ödemeleri sarkıtıyorlar, 1 hafta sonra da basıp gidiyorlar.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yatirim yaparken acik oldugu gune gore degerlendirme yapmiyorum. Baska bir sekilde degerlendiriyorum. ve HYIP sitelerine nazaran Secured uzun suredirli acik olmasina ragmen odeme yapti. Demek ki degerlendirme seklim dogruymus ;)

nedium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
Ben yatirim yaparken acik oldugu gune gore degerlendirme yapmiyorum. Baska bir sekilde degerlendiriyorum. ve HYIP sitelerine nazaran Secured uzun suredirli acik olmasina ragmen odeme yapti. Demek ki degerlendirme seklim dogruymus

:) değerlendirme şeklini bizle paylaşsan da biz de yatırım yaparken dikkatli olsak...

B

blade1978

Misafir
evet ben girmeseydim kaçmazlar dı.artık kendimden şüphelenmeye başlıyorum.birde son ödemeyi başka e-gold hesabına yaptılar ben günlük çekiyordum parayı bir baktım kaçmadan önce 40 centimi başka e-golda yapmışlar sonuç olarak 0,20 zarardayım

nedium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) bööle bahtsızlıklar olmazsa olmaz zaten.

ben sadece daydreamfunds'a para yatırmıştım.
5$ yatırdım, 8 dolar etti, 5$ımı geri çektim. geriye kalan 3ü yeniden yatırdım.
anaparamı kurtardım, bakalım ne kadar kaymak yicez.

bu arada, en iyi hyip, yeni açılan hyip'tir. kartlaştıkça çirkefleşiyorlar....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5