İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödemeyi en geç nezaman alırım?

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu foruma sedo amcayla merak sardım sedo amcayla işleri ilerlettik daha dün ücretsiz sunucularda hostinglerde site yaparken şuan 7 -8 com lu domainim var hep sedo amcaya olan meraktan bizde yatırım yapıp bu sedodan kazanamya başlayalım diyene işe girdik :p

şimdi 50 euro sınırına dayandım peki bu aya göre tahmin de bulunursak en geç euro banka hesabıma kazandıklarım nezaman elime geçer fakkaatt:) sedo bize gönderirse :D

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer nisan ayında geçersen 50€ sınırını mayısın başında onaylanır. 20 mayısa kadar paranı almış olursun.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
31 nisan'da 50 euro sınırını geçtiğini farzedersek eğer trafik maili alabilirsin sedo'dan duruma göre. bu mail ayın 7-8'i gibi geliyor genelde. eğer bu konuda sorun çıkmazsa 1-2 gün sonra tekrar mail atarlar şu zamana kadar paranızı ödeyeceğiz teşekkürler diye (bu ay paypal için 11-12'sinde ödemeler yapıldı, havale için henüz mail almadım). havalenin hesabına gelmesi bankana göre değişiyor. eğer iş bankası kullanıyorsan çok hızlı geliyor. garanti bankasında ise zannediyorsam şubene göre değişiyor, bana 1 ayda geldi, diğer garanti bankası kullanan arkadaşlara 5-6 gün içinde geldi. paranı istedikten sonra banka şuben ile iletişim halinde olmanı tavsiye ederim. bazen isme de yolluyorlar, dolayısıyla hesapta gözükmüyor saf saf sedo'ya mail atıyorsun sedoya paramı yollayın diye. (bizzat yaşadım)

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bilgileri için teşekkür ederim ayrıca ploo ellerin dert görmesin çok ayrıntılı anlamışsın tşk ederim :p

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesaba geçmesi bankadan bankaya göre değişir. Mesela yapı kredi ye "paid" olduktan 5 gün içerisinde yatıyor ve komisyonsuz. fakat diğer bankalarda bildiğim kadarıyla hem daha geç yatıyor hemde bazıları komisyon alıyor diye biliyorum...

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sedo dan gelen havaleler ne yazıkki, Türkiye'de isme gelmiş gözüküyor ne kadar hesap no vs girsenizde.
isme göre geldiğinden orda işlem yapan görevli banka kodunun hangi şubenin olduğunu anlama zahmetine girerse o şubeye aktarıyor, girmezse yabancı işlemlerin yapıldığı 1 şube var her ilde o şubeye para gönderiliyor orda askıda kalıyor öyle bir hesap olmadığı için. sedo ödedi dedikten 10 gün sonra elinize geçmemiş ise şubenize yabancı eft leri incelemesini isteyin bulamazlarsa yabancı işlemlerden bunu sormalarını isteyin o zaman paranın nerde olduğunu bulurlar. çok saçma ama bir çok bankada olan bir gerçek.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benım kın asıl gelecek acab şole bi fantazı kuruyorumda param gelmış etrafda yok felan umarım oalcak en son şeydır bu :D

V

vuduu

Misafir
ben hiç birşey anlamadım yav mayısın 20sindemi bu adamlar onaylıyor nisanın hesabını oha yani googledan farksız bunlar :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vuduu' Alıntı:
ben hiç birşey anlamadım yav mayısın 20sindemi bu adamlar onaylıyor nisanın hesabını oha yani googledan farksız bunlar :)

hayır öyle değil. ayın 15 ine kadar parayı kesin göndermiş oluyorlar. ve bu süreçten sonra bankana gelme süresi başlıyor.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vuduu' Alıntı:
martın 31ine kadar kazandığın paralar ayın 10una kadar onaylanıyor, 15'ine kadar da hesabında. google ile arasında yaklaşık 1.5 ay var.(en iyi ihtimal)

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla şu ödeme şekilleri biraz uzun ve karışık ama bakalım zaman gösterecek bizlerde her sorunu kabullenmek zorundayız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5