İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödev Ekle Para Kazan - Yeni Sistem

evermp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%100 garantili para kazanmanın yolu.

www.odevrehberi.com sitesinde özel moderatör bölümünde ödev ekleyip para kazanmak isteyen arkadaşlar sistem otomatik olarak işliyor ödevi seçip gönder diyozsunuz ödev ekleniyor. zahmet yok beklemek yok ödeme almak istediğiniz zaman anında alıyorsunuz.

Eklenen Ödev Başına: 0,1 ytl.
Sayı sınırı yok üye sınırı yok herkes başvurabilir.
buradan PM atabilirsiniz

yapıcı yorumlarınızıda PM bekliyorum.
saygılarımla

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Al sana yapıcı yorum:)
o para çok az.0,1 e program eklenebilir o kolay ancak ödev o kadar kolay iş değil.Diğer sitelerden kopyala ekle dersen onu bileme ( ki o da çok kolay değil.) hele sıfırdan eklemek ..
Yerinde olsam bu işi özgün yapan biryerlerden kopyalamadan en azından derleme usulü netten toparlayan birisiyle anlaşır parayı biraz artırır ondan yapmasını isterdim. Böylece sende kimsede olmayan bir arsiz oluşmuş olur.
kolaylıklar..

evermp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google adsenseden 0,01 tıklamasını bekleyecek yerde 0,1 le ödev eklemek isteyen olur diye düşünüyorum. teklifim bu mesajı istediği tarihte istediği anda okuyacak herkese açıktır. zorla ekletmiyoruz 10 tane ekler 100 tane ekler 10000000 tane ekler sınır koymuyoruz.

Saygılar

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hmmm.
elimde 15 000 lik ödev database i var şimdi ben onların hepsini eklersem 1500ytl yapar?. Nedersin?

pm at bi yolunu bulalım

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bende eklerim . Bütcen ne kadar acaba ?

evermp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar içerik ödev sitesi dbnin formatıda yok bütçede ekleyin eklediğinizi anında alın 15000 ekleyin alın 1500ytl kısıtlama yok dediğim gibi. hesaplarınızı veriyorum pmlerden user ve passle girin ekleyin alın paranızı... zaten giriş yapınca herşey şeffaf.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar içerik ödev sitesi dbnin formatıda yok bütçede ekleyin eklediğinizi anında alın 15000 ekleyin alın 1500ytl kısıtlama yok dediğim gibi. hesaplarınızı veriyorum pmlerden user ve passle girin ekleyin alın paranızı... zaten giriş yapınca herşey şeffaf.

Merhaba,
15000 yani 15k ödev ekleyene 1500 YTL mi veriyorsunuz? yani 15k YTL ? yoksa 15000 ödev ekleyene 150 YTL mi?

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
15000 yani 15k ödev ekleyene 1500 YTL mi veriyorsunuz? yani 15k YTL ? yoksa 15000 ödev ekleyene 150 YTL mi?

ilk seçenek.
15 k değil yani.
son seçenek te değil:)
tek ödev 0,1
15 000 * 0,1 = 1 500 ytl
umarım yanlış bilgilendirmiyorumdur.
hayırlı işler :)

G

gncytnk

Misafir
bence mantıklı bir fikir.. odemeler sorunsuz olursa iyibir yan gelir..

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dün Gece Arkadaşa anlaştık ödev eklemeye başladım.
az önce eklediğim 283 ödev karşılığı 28.30 ytl hesabıma yattı.
Yani ödeme konusunda bi şüpheniz olmasın

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kopy / Paste ödev istiyorsan sorun değil ama site nin diğer sitelerden bi farkı olmasını istiyorsan arkadaşların dediği gibi bu işi ince ayrıntısına kadar uğraşıp yapacak, elindeki kaynaklardan güzelce araştırıp yazacak, farklı ve yeni döküman ekleme niyetinde kişilerle çalışmalısın. Ona görede ücret verirsin. Kısa hesap..

evermp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
damAster siz ekleyin işte dediğiniz şekilde ödevler kontrol edilip onaylanıyor zaten dediğiniz gibi kalitesiz niteliksiz ödevlerle dolu olmayacaktır site.

kaldıki ödev ekleyen webmasterlar o tür ödev eklediklerinde kendilerini kandırırlar.

Sizide aramızda görmek isteriz. mutluluk duyarız.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
kaldıki ödev ekleyen webmasterlar o tür ödev eklediklerinde kendilerini kandırırlar.

ya allah yolunu açık etsin ancak son anda gördümde kafam takıldı :)...
sen şimdi webrlis arkadaşımızın eklediği 283 ödevi kendi hazırladı copy/paste değilmidir diyosun? Çünkü kendini kandırmamış arkadaş anlaşılan...kapmış 28.83 ytl yi...

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödevler kontrol edilip onaylanıyor zaten dediğiniz gibi kalitesiz niteliksiz ödevlerle dolu olmayacaktır site.
Arkadaş demek istemişki yani kalitesiz ödevleri eklerseniz kendinizi kandırırsınız yani biz gözden geçirip onaylıyoruz boşa eklemiş olur emek harcamış olursunuz demek istemiş.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bazı arkadaşlar güvenli bir şekilde ödeme aldığını söylüyor ama ben bu arkadaşa 150 ödev yükledim ödevler onaylandı ama ödmee alamadım daha ayrıca msn den de cevap vermiyor kendileri

2 gündür kendisinden ne bir ödeme ne de bir cevap alamadım

bekliyoruz bakalım

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yukarıdaki mesajım dikkate almayınız

evermp3 arkadaşla görüştüm teknik bir arıza sözkonusuymuş

evermp3 le herhangi bir sorun yoktur şimdi

iyi günler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5