İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödev Sİtesi - Takas

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.a

Elimde 15.000 (her gün büyütmeye çalışıyorum) dosyalık ödev arşivi var. Ve ödev sitesi açmak istiyorum. Ama güzel bi script bulamadım.

Script PHP olmalı ve SEO da olursa iyi olur yani :) Ama lütfen download scriptlerini ödev scripti diye göstermeyin.

Güzel bi script verene arşivi vericem. Teşekkürler

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
40.000 ödevlik bir arşivde bende var ilerde bir bişeyler yaparım diye tutuyorum elimde : )

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arşiv hiç bi işe yaramaz,bende 40000 ödev ayıklanmış,25000 ayıklanmamış ödev var eskiden odevsitem.com ve odevevi.com benimdi,ha noldu adsense ödevsitelerinin hepsini banladı,okadar hiti 512 lik vps le zor kaldırıyodumki banlanınca vps parasını ödeyemez hale gelip siteleri kapattım. yani arşiv tek başına bişeye yaramıyo :( başka sponsor derseniz ne gittigidiyor nede katreklam işe yara bişey getirdi :( iyi bi sponsor bulursanız bu işe kalkısın derim ben...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
arşiv hiç bi işe yaramaz,bende 40000 ödev ayıklanmış,25000 ayıklanmamış ödev var eskiden odevsitem.com ve odevevi.com benimdi,ha noldu adsense ödevsitelerinin hepsini banladı,okadar hiti 512 lik vps le zor kaldırıyodumki banlanınca vps parasını ödeyemez hale gelip siteleri kapattım. yani arşiv tek başına bişeye yaramıyo :( başka sponsor derseniz ne gittigidiyor nede katreklam işe yara bişey getirdi :( iyi bi sponsor bulursanız bu işe kalkısın derim ben...
Premium üyelikden başkası yalan

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Acaba kullandığın scriptleri bizimle paylaşırmısın bi sakıncası yoksa. Yada satmak istersen pm ile haber yollarsan sevinirim

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkçası su an satmayı planlamıyorum,çünkü ben kafama göre eklemelerle yaptıgım birşeydi bunlar yani kontrol paneli vs olmayan direk mysqla texte yazdıgım sorguyu attugım,şeyler o nenle bunları geliştirip satabilirim...

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar belki arşivlerinizi alıp, kullanacağım site için yazacağım kodu sizlere de verebilirim. anlaşırsak istediğim bir kaynaktı. pm atarsanız görüşebiliriz.

evermp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
60bin ödevlik çok muazzam bi site ve scripti var elimde güzel teklif veren olursa komple satabilirim
ASP tabanlı çok süper bi script. pm atabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5