İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeyenler

M

maximp3

Misafir
clickxchange.com > çok kazanıyorum burdan. 5. aydayım 1000$ ı geçmek üzereyim. 700$ a yakın bir kısmın çek ile aldım. paso click e çalışıyorum. iyi veren yerler kısa sürede iptal ediyo beni. bazende 10 cent veren bi yer buluyorum aylarca devam ediyorlar benimle çalışmaya. neye göre iptal ediyor ötekiler anlamıyorum.

affili.net > şu webmasterplan. hakkaten dürüst adamlar. beni üyelikten attılar ama paramıda gönderdiler :) şimdi yine üyeyim.

compactbanner > tek kişilik dev ordumu diyim ne diyim. bir adam yönetiyor sanırım burayı. 2 ayda kazandığım 187$ ı ne büyük zahmetlerle aldım. tam 5 defa yolladı adam çeki nerdeyse kanka olacaktık :) . artık kullanmıyorum çünkü reklamların açılması 30 saniye filan sürüyor. saybyebye.net ile aynı kadro desem yanlış olmaz. hatta aynısı.

cj.com > herkesin malı götürdüğü ama benim tek kuruş alamadığım en büyük firma çok param gitti burda Allah belalarını versin. :)

bride.ru > bakalım deniyoz. gönderirler heralde.

adpowerzone.com > cpm e 4$ ... imneler pop-up ları az sayıyor ama olsun. 50$ ı geçtim bekliyorum. burayı kullanan büyük siteler var. heralde gönderirler.

daha sürüsüne bereket var böyle ama cxc ve affili yi tek geçerim çok baba firmalar bunlar.

icq dan gelinde iice bilgi paylaşımı yapalım :) > icq : 140238

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşım denedim fakat ,clickxchange.com Türkiye den üye kabul etmiyor.

Y

YusufErgenc

Misafir
Valla acıkcası cj ye guvenım sıfır.
Benım bıldıgım Ayın 20 si oldu mu Cj de kontroller baslar ve cekler kesılırdi. Sitemde hicbir illegal icerik, hile olmamasina ragmen 120$'lık balance oyle duruyor. Odeyeceklerinizde dusunmuyorum. Zaten ne para kazanılıcak adam akıllı uyesı kaldı, ne de onu savunucak ınsanlar kaldı.

Cj benım ve umarım bazılarınızın gozunde 0 olmustur. Ayin 1 i gelmis hala cek kesmeye ugrasıyorlarsa bence hic gerek yok. Kasmasınlar bosuna...

Saygılarımla...

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
zaten CJ de artım Türkiyeden üye kabul etmiyor.
yeni kayıt sırasında adres kısmında tüm ülkeler olmasına rağmen Türkiye bulunmuyor.

Y

YusufErgenc

Misafir
himm bundan haberim yoktu sport.

anlasılan artık tamamen cj de bıtmıstır.
ınternetten az buz para kazanılıyordu oda bıttı artık. sonumuz hayırlı olsun walla ne dıyeyım.

Saygılarımla,

G

gencbeyin

Misafir
bu affili iyi hoşta kardeşim clicklerin hiçbiri kabul etmiyo. leadlar ediyo onlarda 8 aşamalı. affili 'de hangi click?

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw beyler cj çeki göndermedi felan diyosunuz ama göndersede bi boka yaramıyoki. bana 47.95$ geldi ama parayı alamadım bütün bankalar 50$'dan başlayan paralar istiyor(masraf bedeliymiş). a.cıklar sanki uçakla gidip parayı alacaklar :)

herneyse bol kazançlar.

I

ishble

Misafir
hic bir sey yazmicaktim fakat su saate kendimi tutamadim birseyler yazayim dedim. Iyinet in eski forum larina uye idim fakat burada pasif takilmak istedim yanliz bu konuda surekli ortaya birseyler atiliyor yok okadar aliniyor yok bu kadar diye.
Bu olay aynen bir delinin kuyuya tas atip 20 tanesinin cikaramamasi gibi.
Aslinda bakarsaniz denilenler dogru birazda Banka nin degilde Sube nin ve Sube gorevlisinin insiyatifine kalmis olaylar bunlar.
Soyle bir ornek verebilrim. O ay mevduat hesabımdan buyuk bir havale yaptigimdan dolayi sadece 31.30$ lik cek imden 1 kurus bile havale almayip 15 gun gibi bir surede dolar cinsinden elime saydilar.
Fakat ayin 2 sinden berri 182$ lik cekimin gelmesini beklemekteyim ve bana ayin 30 u gibi astronomik ve komik bir zaman verdiler. Yani dedigim gibi banka ile aranizi sicak tutun ne bilim birini kafaya alin yemege cikarin hic uzamaz isleriniz. Kesinlikle bu isler boyle cunku bende burada okunanlara bakiyorum, atliyorum gidiyorum Garanti Banka 'sina adamlar beni kapi disari ediyor,
Sebep : xxxx xxxx Bankasi ile calisamayiz,
Soru : Neden ?
Cevap : Prestij meselesi
Sacma ama dimi ? Sırf cekin karsılıgı gelmeyipte, musterileri ile aralarındaki prestij sarsılmasın diye musterilerini boyle kapi disari ediyorlar.
Hic sevmiyorum kimseyide yaniltmak istemiyorum fakat, internetten para kzandigim tek sirket Cj olmakta ve su ana kadar 3 cek almis bulunmaktayim. Bunlarin hepsinide max 10$ provizyon odeyerek Yapi Kredi Banka sinda bozdurmus bulunmaktayim.
Fakat az once de belirttigim gibi bunlar hep bankacıların insiyatifinda. Misal yarin yine 1 cek goturecem ve kadın yabancı ceklerden anlamadıgı icin baska bir masa arkadasına yonlendircek beni ve ben artik onu kafaya almaya calisacam. Yakinda akraba cikacaz coguyla :D
Herneyse yazi cok uzadi zaman daraldi gitmeliyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5