İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödüllü aktüel sudoku - acele edin

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrikler. Bu haftaki SUDOKU yarışmamıza doğru cevap veren ilk 1000 kişi arasına girdiniz.

Teşekkürler :)

salihk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrikler. Bu haftaki SUDOKU yarışmamıza doğru cevap veren ilk 1000 kişi arasına girdiniz. Hediye olarak Prof. Dr. Mehmet Öz'ün hazırladığı "Genç Kalmanın Sırları," "Sindirim ve Boşaltım," "Ağız Sağlığı," "Nefes Yolları" ve "Beynimiz ve Aklımız" VCD'lerinden oluşan sağlık seti, ödüllü Samurai Sudoku'yu doğru çözen ilk 1000 kişiye hediye!ni kazandınız. Hediyeniz adresinize gönderilecektir.

K

kampanyaseverlerdernegi

Misafir
mesajı yeni görenlerin, dur ben de vcd seti kazanayım, şeklindeki atakları zaman kaybına yol açabilir ;) ilk 1000 kişi dolmuş bulunmakta..

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tebrikler. Doğru cevabı giren 1068. kişisiniz. Prof. Dr. Mehmet Öz'ün hazırladığı "Genç Kalmanın Sırları," "Sindirim ve Boşaltım," "Ağız Sağlığı," "Nefes Yolları" ve "Beynimiz ve Aklımız" VCD'lerinden oluşan sağlık seti, ödüllü Samurai Sudoku'yu doğru çözen ilk 1000 kişiye hediye! sadece ilk 1000 kişiye verilecektir. Stoklarımız tükenmiştir.

Tuh be Kaçirdik:)

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrikler. Doğru cevabı giren 1081. kişisiniz. Prof. Dr. Mehmet Öz'ün hazırladığı "Genç Kalmanın Sırları," "Sindirim ve Boşaltım," "Ağız Sağlığı," "Nefes Yolları" ve "Beynimiz ve Aklımız" VCD'lerinden oluşan sağlık seti, ödüllü Samurai Sudoku'yu doğru çözen ilk 1000 kişiye hediye! sadece ilk 1000 kişiye verilecektir. Stoklarımız tükenmiştir.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buradaki mesajları okumadan ha babam deneyenler olmuş :)

1000 kişinin erken dolmasının nedeni, öncelikle bu derginin sabahın erken saatlerinde yayınlanmış olması ve şifresinin bu mesajdaki gibi kampanyacılarca yayınlanarak elden ele dolaşması.
Saat 17:00 'ye kalması bile çok iyi. Geçen hafta stoklar daha erken tükenmişti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5