İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödüllü tahmin oyunu, Dünya Kupasıyla yeniden başlıyor

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
SkorVizyon ödüllü tahmin oyunu 9 Haziran'da başlayacak Dünya Kupası'yla beraber yeni ödüllerle devam ediyor.

Geç kalmadan Dünya Kupası grup sayfalarını ziyaret ederek maçlarla ilgili tahminlerinizi yapabilirsiniz. Dünya Kupası süresince her doğru tahmin 5 puan kazandıracak. Tahmin oyunu heyecanı 9 Temmuz'daki final maçının son düdüğüne kadar sürecek.

Dünya Kupası sırasında en çok puan toplayacak üyemiz Nokia 1600 Renkli Ekranlı Cep Telefonu , ikinci olacak üyeye tuttuğu takımın orijinal forması ve 3. olacak üyemize ise www.weblebi.com'dan 50 YTL'lik hediye çeki vereceğiz. Ödül detaylarına ve oyun kurallarına www.skorvizyon.com/odul sayfasından ulaşabilirsiniz.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hep dünya kupası futbol topu vs oyuncak bebek makyaj seti falan veren kampanya isteriz :p

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ibrahim delisin sen ya dicem ayıp olcak :) valla harikasın

E

eyciey

Misafir
Sen en iyisi bütün kampanyaları buraya yaz biz beğendiğimizi seçeriz :D
Üstteki kampanyalar için sğl ;)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o makyaj seti için olan kampanyaya katılmıştım bugün 4 parça set aldım. yüz temizleme losyonu vücut losyonu filan var içinde. resmen hediye paketi yapmışlar üstünde süs filan vardı. sanırım hala devam ediyo o kampanya aile bireyleriniz için başvurabilirsiniz.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İbrahim abi ayrımcılık yapıyor hep kızlara yönelik hediyeler.. :) Araba isteriz, CD çantası gibi şeyler isteriz (iki cinse de :) )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5