İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OGame tarzı bir script yazdırsam.. ?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Henüz ne yapacağım belli değil.İlk aşama olarak piyasayı (ücret durumunu), gereken zamanı vs öğrenmek istiyorum.

OGame (Bknz : www.ogame.com.tr) tarzı bir script yazdırmak istesem, bana ne kadara mâl olur? Ne kadar zamanda anahtar teslim edilir?

Belirli zaman aralıklarıyla script güvenlik ve yenilik güncellemeleri yapılmak şartını ve gösterebileceğiniz güçlü referansları da göz önünde bulundurarak konuya ciddi cevaplar yazarsanız sevinirim. İyi çalışmalar

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
merhabalar ;

Bu tarzda bir oyun sitesi minumum 1.500 doalrdan başlamaktadır.İstenilen özelliklere göre fiyatı artabilmektedir.Ogame tarzı bir siteyi anahtar teslim olarak 2.000 dolar civarına teslim edebiliriz.Firma olarak sözleşme yapabiliriz.Teslim süresi tahmini 1-1,5 ay civarında olacaktır.Referans olaraksa yeni bitmiş 2 oyun sitesini sizlere sunabilirim dilerseniz..

Yazlan oyun tamamen exe ve dll sistemi ile olacağı için güncelleme ve güvenlik olayları daha basit olacak,mareze düşme endişesi ortadan kalkacaktır.İlgilenmeniz halinde özel mesajla ulaşırsanız size daha detaylı bilgi verebilirim.
Yukarıda verilen 2.000 dolar fiyat; birebir ogame ve özel grafik çalışmalarıdır.

M

murme

Misafir
cok az fiyat bence verdigin ogame cok prof. bi sistem ve suan 10.000.000 useri var sanırım dünyada

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada fiyatlarınız baya ucuz geldi.
Ogame inanılmaz gelişmiş bi oyun.
arkadaşında dediği gibi milyonlarca userı var.
onlarca serverı , maaşlı yöneticileri ve iyi bi ofisleri var.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scriptin orjinal,i kaç paraki zaten satın alsana 2000$ dır max

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLaYeR' Alıntı:
scriptin orjinal,i kaç paraki zaten satın alsana 2000$ dır max

zaten satsalar ben alıcam üşenmiycem hiç... nefis bi oyun bence. ticaret olayları eksik sadece o kadar. ticaret olaylarının çözümü lazım. bi gereksiz nakliyeler var tabiiki.

yalnız arkadaşların fiyatlar banada çok ucuz geldi. 1500-2000 $ larda olacağını sanmıyorum böyle işlerin...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bu bir script değildir arkadaşlar.Exe tabanlı özel bir sistemdir.Exe üzerinde birden fazla database ile çalışan oyundur.Yukarıda verdiğim fiyat real fiyatıdır.ZAten oyun sitesi konusunda şu andada devam eden iki projemiz vardır.İsteyen arkadaşlara referans olarak onlarıda sunabilirim.
Fiyat sizlere belki düşük gelmiş olabilir ancak bizim fiyatımız odur :)

çınaroğlu pm inizi yolladım.

Dip Not: Ogame nin kendi alman firmasında bu scriptin yazımı için 8 ila 10 bin euro arasında bir para talep edilmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5