İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oğluma, onu mutlu edebilecek kız arıyorum

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
konu biraz saçma gibigozuksede aslinda hicde sacma degil:)

5.5 yasinda olan boxer cinsi iyi egitimli, besili, asisi tam, %100 saglikli ogluma ciftlesebilecegi ayni cinste bir arkadas aramaktayim.

ciftlesme sonucu sadece bir adet erkek yavru istiyorumbaska birsey degil. eger sizinde saglikli disi bir boxer'iniz varsa bu olay icin ucrette odeyebilirim.

buyrun oglum zeus
http://resimcini.com/yuklenenler/5595caesar-zeus.jpg

bu konu geyik degildir. lutfen boxer cins disi kopek sahipleri dikkate aliniz.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gördüğüm kadarıyla çiftleşme dönemi gelmişte geçiyor.Eğer o tahtalar olmasa bu köpek adamı yer :D

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu biraz saçma gibigozuksede aslinda hicde sacma degil:)

5.5 yasinda olan boxer cinsi iyi egitimli, besili, asisi tam, %100 saglikli ogluma ciftlesebilecegi ayni cinste bir arkadas aramaktayim.

ciftlesme sonucu sadece bir adet erkek yavru istiyorumbaska birsey degil. eger sizinde saglikli disi bir boxer'iniz varsa bu olay icin ucrette odeyebilirim.

buyrun oglum zeus
http://resimcini.com/yuklenenler/5595caesar-zeus.jpg

bu konu geyik degildir. lutfen boxer cins disi kopek sahipleri dikkate aliniz.

Özel mesaj gönderdim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10'da olsaydık cevabı atardım da, burada atmam. ne diyeceğimi anlamıstır herkes zaten heuah :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
r10'da olsaydık cevabı atardım da, burada atmam. ne diyeceğimi anlamıstır herkes zaten heuah

aman sakın sen elleme :D

caesar köpek iyi bakımlı bi safkana benziyo çok tatlı yani:) bakımı kolaymı bu türlerin köpek almayı düşünüyomda sizin yavrulardan bitanesini çalarım belki:p

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehehe, insanlar için de aynı yolun kullanıldığını düşünsenize,
aslında aynı yöntem kullanılıyor fakat dolaylı yollardan.
Misal kız istemeler, sevişme dönemi gelmiş erkeğe bir dişi istemek gibidir.
Ya da gerdek seremonisi veya torun beklentileri.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ben safranboluluyum köpeğim şu anda safranboluda ailemle birlikte. 17 yasina kadar yasamakta, ömrü uzun yani. disarida olan kopek sahiplerinin safrnboluya gelme ucretlerini ve bu ciftlesme esnasinda kalacak yerlerini ayarlayabilirim. hem tarihi ve guzel bir mekanda tatil yapmis olacaklardir. bu kopek benim herseyim diyebilirim. su anda tek yasadigim icin ankarada onu safranboluda birakmak zorunda kaldim.

asilari tamdir, ilk 3 ay egitimini almanya berlin ozel k9 okulunda almistir. her komutu basari ile yerine getirme ozelligine sahiptir. basa biryerde bu kadar atletik ve gelismis bir boxer goremeyeceginizin garantisini verebilirim.

bundan 1 sene onceye kadar istanbuldan bile ciftlesme konusunda teklifler aldim ama yavru dusunmedigim icin kabul etmedim. su siralar dusunuyorum ve ciftlesmesine dogru gozle bakiyorum cunku en verimli olacagi donem bu donem.

ama tek sartim disi'ninde bu sekilde bakimli ve egitimli olmasidir. bu konuda yapabilecegim maddi manevi herseyi sinirsiz bir sekilde aciyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ben safranboluluyum köpeğim şu anda safranboluda ailemle birlikte. 17 yasina kadar yasamakta, ömrü uzun yani. disarida olan kopek sahiplerinin safrnboluya gelme ucretlerini ve bu ciftlesme esnasinda kalacak yerlerini ayarlayabilirim. hem tarihi ve guzel bir mekanda tatil yapmis olacaklardir. bu kopek benim herseyim diyebilirim. su anda tek yasadigim icin ankarada onu safranboluda birakmak zorunda kaldim.

asilari tamdir, ilk 3 ay egitimini almanya berlin ozel k9 okulunda almistir. her komutu basari ile yerine getirme ozelligine sahiptir. basa biryerde bu kadar atletik ve gelismis bir boxer goremeyeceginizin garantisini verebilirim.

bundan 1 sene onceye kadar istanbuldan bile ciftlesme konusunda teklifler aldim ama yavru dusunmedigim icin kabul etmedim. su siralar dusunuyorum ve ciftlesmesine dogru gozle bakiyorum cunku en verimli olacagi donem bu donem.

ama tek sartim disi'ninde bu sekilde bakimli ve egitimli olmasidir. bu konuda yapabilecegim maddi manevi herseyi sinirsiz bir sekilde aciyorum.

bence bi petshoplara uğrayıp sorabilirsin onlarda yardımcı olabilirler.Dedem av köpeklerini çifleştirmek için başka safkanları onların sayesinde buluyordu

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
petshoplardan kopegi alip safranboluya goturemiyorum illa kendi kopegimi getirmem gerekiyor be 1-2 hafta kopegi birakmam gerekiyor ve guvenmedigim icin bunu yapamam, o sanki oz oglum benim siz kendi oglunuzu birakir miydiniz? bu yuzden her turlu maddi sorunu karsilamaya hazirim.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende ROTTWEILER cinsi oğluma bayan arkadaş arıyorum. Konuyu değiştirmek gibi olmasın, arkadaştan sonra bana da bir gelin bulalım:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5