İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öğrenci Domaini

Bumin Kagan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Selamlar.

Öğrenci sitesi açmayı planladık ve çalışmalarımıza başladık. Ödevler konu anlatım ders yardımı gibi bir site olacak. Adres olarak bosders.com 'u aldık gerekli uzantıları dolu. Nasıl? Kötü mü ?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
fena değil gibi duruyor hocam.gerekli çalışmalar yapıldığında iyi yerlere gelecektir. ama tabi .com uzantısı sizinle aynı içeriğe sahip değilse...

Bumin Kagan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domain'i .com olarak değiştirdik. :) Buda bizim için bir avantaj olacaktır sanırım. Öyle değil mi ?

ZerDali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"Boş ders" biraz içerikle çelişebilir ama içerik sağlam olduğunda domainde de ders geçtiğinde fazla bir sorun olacağı söylenemez , siz de boş dersler de bile ders çalışan öğrenci profilini baz alıp devam edersiniz yola :)

Bumin Kagan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
e-dershane projesini daha önceleri düşünmüştük. Fakat daha sonraları vaz geçtik teşekkür ediyorum. ! Bir şey danışmak istiyorum sizlere ; atıyorum bir ödev hakkında yardım almak istediğinizde ve google ile araştırma yaptığınızda bosders.com linkini görürseniz dikkatinizi çeker mi ?

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
e-dershane projesini daha önceleri düşünmüştük. Fakat daha sonraları vaz geçtik teşekkür ediyorum. ! Bir şey danışmak istiyorum sizlere ; atıyorum bir ödev hakkında yardım almak istediğinizde ve google ile araştırma yaptığınızda bosders.com linkini görürseniz dikkatinizi çeker mi ?

senin bütün mesajlarında olduğu gibi sonuçlarda da yazılar bold çıkarsa tabii ki dikkat çeker ama google'ın böyle bir uygulaması olacağını zannetmiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5