İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oh be Fener Sonunda transferi resmi siteden duyurdu

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aa tranfer yapmışız. ŞOK ŞOK ŞOK :D

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=4424

Bugün öğle saatlerinden itibaren bazı haber ajansları ile internet sitelerinde yayınlanan haberlerde "Fenerbahçe’ye Lugano şoku" başlığı ile Diego Lugano’nun Fenerbahçe transferini doğrulamadığı yönünde asılsız bir haber yer almıştır. FIFA.com’a yaptığı özel röportajdan alıntılarla geçiştirilen haberde Diego Lugano’nun Fenerbahçe’ye transferiyle ilgili herhangi bir açıklama yapmadığı sadece "Dünyanın en iyi futbol ülkesinin en iyi takımında oynuyorum. Ailem ve ben burada harika muamele gördük ve bu da bizim bu harika şehire alışmamıza yardımcı oldu. Eğer ayrılırsam, doğru seçeneği yaptığımdan çok emin olmalıyım. Avrupa’da oynamayı planlamıyorum ama eğer oraya bir gün transfer olursam sadece profesyonel ve maddi sebeplerden ötürü olur." dediği FIFA.com’daki röportajında yazmaktadır.
Lugano, yarın sabah saatlerinde İnternacional ile Sao Paulo takımımın oynayacağı final maçından sonra İstanbul’a gelecektir.

Çünkü, Diego Lugano ve kulübü Sao Paulo takımı ile gerekli anlaşmalar yapılarak karşılıklı sözleşmeler imzalanmış, karşılıklı taahhütler yerine getirilmiştir.

Spor Kamuoyuna Duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hah nihayet bir transfer.
çok sevindim de..kim bu Lugano hiç duymadım valla:)
Neyse Aziz başkanın vardır bir bildiği mutlaka.
hayırlı uğurlu olur inşallah. Bir kupayı da ona taşıttırırız artık ne yapalım...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites' Alıntı:
hah nihayet bir transfer.
çok sevindim de..kim bu Lugano hiç duymadım valla:)
Neyse Aziz başkanın vardır bir bildiği mutlaka.
hayırlı uğurlu olur inşallah. Bir kupayı da ona taşıttırırız artık ne yapalım...
Sao Paulo dünyanın en büyük kulübüdür. En son Liverpool u yenip en büyük kupayı almıştır.

Diego Lugano Uruguay milli takımının kaptanı aynı zamanda Son 2 senedir kıtanın en iyi futbolcusu seçilmektedir. Yani kariyer ve takımını göze alırsak dünyanın en büyük defans oyuncularından birini alıyoruz.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
oo o zaman süper
Maradona da Sao paulo da oynadı bir zamanlar. yanlış mı hatırladım.
En azından Roberto Carlos tadında birini aldık diyelim o zaman:)
Hayırlı olsun

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kassarulu' Alıntı:
bence hemen sevinmeyin

Lugano kafa karıştırdı...
http://www.milliyet.com.tr/2006/08/16/son/sonspo23.asp

kardeş bak olay şöyle. milliyet gibi diğer sitelerde senin verdiğin linkteki haberleri yayınladılar

bazıları da maraton.com.tr gibi "LUGANO ŞOKU" felan yazdılar . bunuın üzerine fenerbahce.org sitesinden açıklama getirdiler

kısaca; senin verdiğin linkteki haber fenerbahce.org(fb resmi sitesi)ndeki haberden daha eski ;)

ayrıca bildiğim kadarıyla lugano güney amerikanın en iyi defans oyuncusu seçilmiş. Videosu için http://www.youtube.com/watch?v=nTzDSHa7qFg

kassarulu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdiğim linkte(milliyet) zaten fenerbahçenin yaptığı açıklamayıda vermiş. yani 2 görüşüde yazmış

açıkçası ben gelmeden inanasım gelmiyor :(

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlısı olsun da defansta eksik varmı ki :)

ben takımda forvet göremiyorum... herkez gol atıyor iyi güzel ama takımda sanırım tek eksik forvet...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk defans sorununu halletmemiz lazım. Forvette eksik tabi ama şimdiki adamlar yüzünden gelen geçen spor defansına döndük.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben şu anki defanstan memnunum tabi avrupada sorun yaratıyor denilebilir ama dinamo maçında orta sahada sorun yaşadık ve bunun neticesinde 3 gol yedik, önder, can ve ümit özat diğer taraftan serkan balcı bence defansta güzel yer tutuyorlar... hayırlısı olsun bi eksik bi fazla luganoda oluversin...

zaten geçen hesapladım her mevkide 3 adamımız var :) yani toplamda 3 fenerbahçe çıkartabiliriz :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dinamo maçının ilk sorumlusu Serkan 2. de Ümittir. Deplasmanda oynadıklarını unutum sürekli ileri çıktılar ve geri dönemediler. Tüm gollere bakın hep defans boş yakalandı. Can la Önder in işi defans değil, onların ilk işi hava topları ya da markajdır. Ataklara ilk müdaheleyi ön liberolar ve kanatlar yapmalı artık atak nerden gelirse o yapacak yani. Bizim ataklara ilk müdaheleleri stoperler yaptığı için faraş oluyoruz hep..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk gol ve son gole bakıyorum :)

34sn 3 pas yapıp orta sahadan gelen dinemo son hamleyi yaptığında rüştünün gözlerinin içine bakan 3 forvet elemanı vardı ve golü attılar... bangır bangır ortasahadan gelirken bizim adamlar yoktu...

son golde zaten dedim rüştü'yü gurbet elde öldürdüler... adam 2 adım attı şimşek çakar gibi çaktı topa... işte bu 2 golü orta sahamız bırakmamış olsaydı şimdi bizde turu geçtik yada geçeriz hayallerini taşırdık... artık hayal bile kuramıyoruz...

istanbulda bi umut bakalım 50binlik taraftar sahada kendini göstersin bi ihtimal güzellik yapabilir bize...

bu yeni alınan (alındığı söylenen) lugano sanırım avrupa maçlarında oynuyamıcak ? yanlış bilmiyorum değil mi ? bildiğim lig başlamadan kadro veriliyor ve o kadro avrupada maçlara çıkabiliyor...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu tur bittikten sonra uefaya başvurursan grup maçları başlamadan ekletebiliyorsun oyuncuyu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5