İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oh be HP...Sonunda!!!

G

godmin

Misafir
Senelerdir Hepimiz HP den şikayetçiyiz sanırım...teknik servisindeki aksaklıklardan son pavillion faciasına dek süregelen hep olumsuzluklarla gelen bir süreç...ben de öyle düşünürken bi gün teknosa'da görüp kurcaladığım hp touch smart'a hayran kaldım...ama aklımda halen muallakta kalan noktalar vardı ...teknik servisi touch screenin yamuk çalışması falan gibi...cihazı aldım mıncıkladım kurcaladım..hatta klavye ve mouse u makineye tanımadığımda çağırdım teknik servis bile 4 saat sonra geldi....sanırım HP de bişiler deişmeye başlamış....cihazın inceleme videosu ve tecrübelerimi kendim çektikten sonra yine burdan paylaşıcam...

cihaz hakkında ön bi bilgi isteyenler için bi kısa video buldum onu paylaşıyım...

kendi videom ..pek yakında...coming soon :)

http://vimeo.com/11133258

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Pardon ama kim dediyse o hp'nin servisi kötü diye git onun kafasına çal bilgisayarı :p ben bir bilgisayar firması sahibiyim, mecburen aklınıza gelebilecek her türlü markanın teknik servisi ile tanıştık bugüne kadar gördüğüm en kaliteli teknik servis hp, hiçbiri hp'nin eline su bile dökemez. Hp, samsung (samsungda ufak bir karmaşa var, yani yazıcılara bir firma bakarken monitörlere yada bilgisayarlara başka firma bakabiliyor, ama genel anlamda müşteri memnuniyet yüzdesi çok fazla) servisde sorun yaşayacağınız son firmalardır. Bu yıllardır böyle.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Pardon ama kim dediyse o hp'nin servisi kötü diye git onun kafasına çal bilgisayarı :p ben bir bilgisayar firması sahibiyim, mecburen aklınıza gelebilecek her türlü markanın teknik servisi ile tanıştık bugüne kadar gördüğüm en kaliteli teknik servis hp, hiçbiri hp'nin eline su bile dökemez. Hp, samsung (samsungda ufak bir karmaşa var, yani yazıcılara bir firma bakarken monitörlere yada bilgisayarlara başka firma bakabiliyor, ama genel anlamda müşteri memnuniyet yüzdesi çok fazla) servisde sorun yaşayacağınız son firmalardır. Bu yıllardır böyle.

Seninle HP konusunda hem fikirim. 3 sene kadar HP çözüm oratağı olarak çalıştık adamların takip sistemi müthiş. HP bir çok alanda(bilişim) koşmakta ve bu nedenle servis ağının yetmediği noktada profesyonel veya profesyonel oldugunu dusundugu firmalardan destek alıyor.

HP sattığı ürünün %100 ardında olan bir firma, şöyleki; X bir firmasınız ve HP çözüm ortağısınız, elinize bir ürün geldi ve cihazda basit bir problem var ancak HP bu üründe başka bir arıza tespit etmiş ve bu arıza 1 yıl sonra orataya çıkıp müşteriye sıkıntı verecek. Eğer elinize böyle bir ürün gelmişse sıkıntı çıkarabilecek olan parçanın değiştirilmesini tavsiye ediyor ve bunu yaparsan 10-20-30$ gibi ödemeler yapıyor. Yeterki müşteri bu sıkıntıyı yaşamasın.

Pavillion konusunda da arkadaşa katılıyorum, tam bir faciaydı ama HP böyle olsun istemezdi. Pavillion serisinin tüm bakım anlaşmasını kendisi dışında bir firmaya vermişti, onlarda yüzlerine gözlerine bulaştırmış.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bugüne kadar o kadar çok kişi'de HP görmüşümdür,bir tanesi bile şikayet ettiğini görmedim.Aksine herkes memnun :)

Onurss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
HP'den kim şikayetçi olmuş ki ?

Avea'nın çözüm ortaklarından olduğu için çalışıyoruz, hiçbir şekilde şikayetimiz olmadı, şikayet edeni de görmedim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Forumu ilan tahtasına çevirdiler zaten. Sabah erken kalkan eni boyu belli olmayan üfürekten şeyler yazıyor artık.
Şimdi 11.ci mesajı oradada kalır o sayı zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5