İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oha Bu kadar da olmaz [Domain Listesine bakınız]

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
yuh oha diyorum başka bişey demiyorum abi... bu herif tüm turkiyede domain bırakmaz yakında... :)

E

erotika

Misafir
herif tam bir öküz :D kusura bakkmasın ama..

Bari git sokak çocuklarına felan bağışla yap bişeyler o domainlere verdiğin parayı..

M

malatyasporlu

Misafir
www.devlettahvili.com www.hazinebonosu.com www.menkuldeger.com www.tasitkredisi.com www.ticarikredi.com www.ticaribanka.com www.kredikartimerkezi.com www.odemeplani.com www.wapbankasi.com www.wapsubesi.com www.sanalbankacilik.com www.dovizalissatis.com www.telefonbankasi.com www.telekominikasyon.com www.teknolojikiletisim.com www.kredikartiislemleri.com www.aracikurum.com www.bireyselemeklilik.biz www.hastaneurunleri.com www.tibbicihazlar.com www.tarimilaclari.com www.pratisyendoktorlar.com www.ilacdeposu.com www.medikalcihazlar.com www.tibbitedavi.com www.tansiyonaleti.com www.agizsagligi.com www.sismanlik.com www.zayiflik.com www.dogalbeslenme.com www.sacbakim.com www.ailece.com www.kadinbagi.com www.egzotik.com www.sinemabiletleri.com www.televizyonkanallari.com www.gunesgozlugu.com www.lojistikdagitim.com www.kucukevaletleri.com www.kromcelik.com www.serinlik.com www.ismakineleri.com www.camyunu.com www.maltepepazari.com www.seyahatacentasi.com www.ucuzlukburada.com www.tuvaletkagidi.com www.pecete.com www.sendekazan.com www.supurge.com www.teknolojikurunler.com www.marketzincirleri.com www.evtekstilurunleri.com www.endustriyelurunler.com www.elektronikterazi.com www.kolleksiyon.com www.kutucola.com www.kutukola.com www.elektriksayaci.com www.ekolojikgida.com www.gunlukgazete.com www.toptancilarsitesi.com www.dayaniklievaletleri.com www.sivisabun.com www.elsabunu.com www.garantilialisveris.com www.hesaplialisveris.com www.oyuncaksitesi.com www.aycicekyagi.com www.tereyagi.com

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parasi bol bir kayserili diycem ama degil o da:))
ise yarar pek birsey yok ki burda..

iskadini.com adresini almayi unutmus bence:)))
ben alsam mi acep bir saksi kari resmi koyarim olur biter ki bir zamanlar ben almistim bu domain adini:)))))))

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu alan adları çok komik ya :D Ben olsam almam zaten, fakat Google'ı düşünerek almak isteyenler olabilir. Ama benim tahminime göre Google mantık değiştirecek ve alan adlarında geçen anahtar kelime durumları artık işlemeyecek. Google'ın sessizliğini de buna yoruyorum.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adamın bu domainleri satması için daha uzun yıllar beklemesi gerekecek.
bizim büyük firmalar bu net işine ne zaman tam anlamı ile girerse belki o zaman.
Bir dünya markası oldugunu legalpara eden beko
teknoloji devi oldugunu söyleyen vestel
Türkiyenin bilgisayar markası oldugunu söyleyen casper computer
vb vb.........

bu adamların hiç nette reklam verdigini gören var mı.
IT sektöründeki firmalar reklam vermiyor nete önem vermiyor kalkıpta
Pınar grubu gidipte tereyagi.com domaininimi alacak. :rolleyes:

Crash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muhtemelen bi sanayii rehberi falan açıp ordan sırayla bakmıştır.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de hdoganin dedigi cok dogru yakinda google domain adlarina gore arama olayini resetleycek kafadan icerige bakicak,ama burda da tehlike var ilgisiz alakasiz icerikler de olabilir cok fazla o zaman icerik taramasina uygunluk testi yapmasi gerekicek sanirim da yapar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5