İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oha ya :)

B

Bohemlife

Misafir
forumtr yakında üyelerinin donlarını bile satacak

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en üste adsense
en alta adbrite
(ki google adsense nin olduğu bi sitede adbrite'nin konulması yasak)

bakim dedim reklamalra tıklamadan foruma ulaşabilcekmiyim diye en sonunda "Forum Bakımdadır, Lütfen Bekleyiniz." çıktı :)

G

guajira

Misafir
Adbrite hala hayattamı yaw? Ödeme yapıyormu? Bi ara ruhuna fatiha okumuştuk ama :p

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ınsanları somuruyorlar bırde arkadalrdın dalga gecıyorlar ""nasıl sagdık diye" ama mıllet dınlemez gene gırer

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu ay aldım adbrite dan.hala gönderiyor sanırım.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bide sizde ne kadar cikiyor reklam bilmiyorum ama ben yurtdisindayim ip ye gore ciktigini varsayarsak cikabildigi kadar cikiyor..
www.muzikalite.net hele sag ve solda 15 er lik gokdelenler ortada 3 sutunlu 4 erlik bi grup falan :D
Gel gorki hic bise yok ama sayfada..
Bu reklamlarda parali reklamlar. Forumtr falan normal adbrite network reklamlari degil satilmis reklamlar.. 6-7 milyon gosterim yapior adamlar :)

http://dir.adbrite.com/index.cgi?a=1&fastget=fg&all=&search=forumtr&skip_a=1

Bu firtina ne zaman dinecek hayirlisi..

E

eXTRa

Misafir
DarK' Alıntı:
en üste adsense
en alta adbrite
(ki google adsense nin olduğu bi sitede adbrite'nin konulması yasak)

bakim dedim reklamalra tıklamadan foruma ulaşabilcekmiyim diye en sonunda "Forum Bakımdadır, Lütfen Bekleyiniz." çıktı

Bence sen arızalısın :D

1- adbrite ve adsense YASAK DEĞİL bilmeden konuşmayalım [email protected] sorun
2- Türkçe okuma yazman sıfır :D muahahah körmüsün kardeşim bak adamlar ne yazmışlar Forum veya Portal hemen www.forumtr.com diye girince çıkıyor.
3- Reklam koymak yasakmı? bu eziklik niye adamlar koyarda kazanırda :)
----------------

Bohemlife

Sende don meraklısı olma almassın olur biter , bu işler arz talep meselesidir.

-------------------
uurz

adbrite de reklam veren şirketlerin eli ayağı gözleri yokmu? inceleyip reklam veriyorlardır. Adamlar reklam veriyosa adbrite yi nie ilgilendirsinki? sonuçta direk reklam.. Sendede hafiften bir kıskançlık gördüm :D

--------------------------

Türklerin en büyük sorunu bu kıskançlıkları işte, kendileri yapamıyor diye millete yükleniyorlar yazık yazık
Herkes işine baksın yanlış birşey görürseniz şikayet edin geçin.. Bu yaptığınız sadece çekememezlik ve ezikliktir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5