İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

okey yazılımı yazdırmak veya satın almak istiyorum

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet üzerinden oynanabilen okey oyunu yazılımı yazdırmak veya satın almak istiyorum.

siteye kayıt olunarak oynanabilecek, kullanışlı ve diğer örneklere benzeyen ancak tıpatıp aynısı olmayan bir script arıyorum.

Ücret çok yüksek olmamalı ancak hakkı ve piyisasını öğrendiğimde ne ödemem gerekiyorsa ödeyeceğim...
Forumu biraz karıştırınca 10 000 dolar - 5 000 dolar gibi rakamlara çok rastladım... Benim aradığım haır bir yazılımda olabilir bu kadar ödemek istemiyorum şu an ama 1000 dolar ödeme yapabilirim...

irtibat için msn adresim profilde var,

başka nereden bu tip bir program sahibine veya yazarına ulaşabilirim bilgisi olan varsa bildirirse sevinirim..

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İzmirde programcı biri varmış tam bilmiyorum araştır bul ama 5000dolardan aşağıya yazmıyormus

C

chemeng

Misafir
cınaroğlu' Alıntı:
İzmirde programcı biri varmış tam bilmiyorum araştır bul ama 5000dolardan aşağıya yazmıyormus

izmirde biri sari çizmeli mehmet ağa adam nasıl bulsun?

hidayet doğan'a danış istersen seni yönlendirebilir. forum nick "hdogan"

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bu forumda bir arkadaş vardı turkglobal.com ' un sahibi sanırım.Onda flash okey vardı tam istediğin gibi.Şansen çok hoşuma gitmişdi benim.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Okey için ayırdığın bütçe ile pek birşey yapamazsın.
hadi 1000 USD ye hazırlattın diyelim ( ki sanmıyorum bu fiyata yapacak olanın çıkacağını ) en az 3000-4000 USD reklam için bütçe ayırman gerekecek.( geri dönüşüm bekliyorsan tabi )zaten belli başlı " kodaman siteler " var Okey konusunda. Onlarla bütçesiz mücadele etmen çok zor.
Başarılar

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
chemeng' Alıntı:
izmirde biri sari çizmeli mehmet ağa adam nasıl bulsun?

hidayet doğan'a danış istersen seni yönlendirebilir. forum nick "hdogan"
Ben yardım etmeye çalıştım.Bana zamanında adres vermişti ama bulamadım adam izmir'in merkezinde iş yeri varmış yani tasarım ve programcı olarak

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben açık açık ödeyebileceğim rakamı belirttim_? 1000 dolar dedim,

gereksiz yere 5000 dolarlardan hashetmeniz anlamsız değilmi?

ben 1000 dolara yazılabilirmi demedim yazan olursa veya hazır olup satan olursa laırım dedim...

tekrarlıyorum elinde veya tanıdığında okey yazılımı olan kişiler 1000 dolara satmayı düşünürse ve benimle iletişime geçerese sevinirim.

bu arada bir özel mesaj attı bende var diye ondan haber bekliyorum.

herkese çok teşekkürler. sizden hala hebar bekliyorum...

ixus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isteyen arkadaşlar [email protected] a mail atabılırler programla kısmı bitmek üzere olan java okey,tavla,batak scriptimiz var.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sitemagazin' Alıntı:
ben açık açık ödeyebileceğim rakamı belirttim_? 1000 dolar dedim,

gereksiz yere 5000 dolarlardan hashetmeniz anlamsız değilmi?

ben 1000 dolara yazılabilirmi demedim yazan olursa veya hazır olup satan olursa laırım dedim...

tekrarlıyorum elinde veya tanıdığında okey yazılımı olan kişiler 1000 dolara satmayı düşünürse ve benimle iletişime geçerese sevinirim.

bu arada bir özel mesaj attı bende var diye ondan haber bekliyorum.

herkese çok teşekkürler. sizden hala hebar bekliyorum...

umarım o fiyata bulursun ama zor gidi.. gecen sene bile 5000$ bahsediyorlardı saglam yazılımcılar..

Web Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
online 101 okey yazılımı elimizde vardır...yaptığım bir sitenin çalışmasını verebilirim www.yuzbirdunyasi.com şuan 22 bin üyesi var görüşmek isteyenler [email protected] adresine ekleyebilirler ...fiyat çok düşük olup oyun lisans lıdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5