İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oktay.la TURBO HIZIYLA yayında geçti, Artık Paylaşımlarınızı çok daha HIZLI beğeniyor

BSK Ajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Üzerinde çalıştığımız hızlandırma çabalarımız sonuçsuz kalmadı ve yeni aldığımız 2 süper sever ile hız problemi aşılmıştır.

Her her ne kadar uygulamanın ücretli olmasına karşılık ücretsiz sürümler piyasaya çıksa da bu uygulamanın ne kadar iyi ölçekte sunucu gerektiğini öğrenmişlerdir sanırım. Aldığımız ücretlerin %95 i sunucu masrafına gitmektedir bunu bilmenizi isterim..

İnsanların bunu para kazanmak için yaptığımızı zannetmeleri de ayrı bir olay 10 lirayla 20 lirayla kimse zengin olmaz paypal adresinden baksaydınız bu sistemin arkasında bir şirket olduğunu ve bu şirketin 10 lira 20 lira gibi küçük miktarlarda dönmediğini iyi bilirlerdi..

Oktay.la tamamen insanlara hizmet etmek amacı ile kurulmuş ve işletilmektedir. Bünyemizde 2 coder 1 satış danışmanı ve 1 kontrol personeli (yasak kelimeleri kontrol eder ve kötü niyetli kullanıcıları engeller) olmak üzere 4 kişi görev yapmaktadır. Bu kişilerin maaşlarını ve sunucu maliyetlerini hesaplasanız 20 liranın yanında ne kadar küçük bir rakam olduğunu anlarsınız umarım.. Ücretsiz beğendirme yapan kişi veya kuruluşlar bu 4 kişinin ekmeği ile oynadıklarını belirtirim ve kendilerini vicdanları ile baş başa bırakıyorum.

Sonuçları, verileri ve öngörülerinizi yazarsanız sevinirim.

grknbdl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam öncelikle merhaba,
Piyasada birçok bu şekilde sistem var.Ancak ben oktay.la Uygulamasını hafta İçi PTT
İle satın alıcam.Bana cavip gelen ödeme şekli bu.Piyasada birçok böyle olan sistemde
adam 500 Max Beğeni diyor ancak durumu 50-60 kişi ancak Beğeniyor.
Deneme Üyelik verebilirmisiniz? Pm inizi bekliyorum.
İyi Satışlar.Hayırlı Günler.

arar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Gerçekten Sisteminizden Çok Memnunum.Yakında Bende Üyelik Almayı Düşünüyorum.Malum Ögrenciyiz :) Benim sorum şu. Maximum 25 Begeni Yazıyor ama 7-8 Begeni Geliyor [Ücretsizler İçin] Bu Sorunun Nedenini Anlıyamadım :)

Tekrardan Başarılarınızın Devamını Dilerim :)

Soner Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Efenim öncelikle kolay gelsin.
Eğer ki bu olayı kavrayabilirsem sınırsız ücretsiz beğendirme...
neyse ee?

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Selamun Aleykum Arkadaşlar İnanmayın Ben Dün Sabah Saat 10:10 da para yatırdım akşam 21:30 gibi [email protected] adresi oturum açtı konuştum bir şablon gönderdi bunu doldur mail olarak at dedi attım hala bi farklılık yok beğeni sınırı 25 olarak kaldı . Kısacası 27 lira boşuna gitti ama yasal yollara başvuracağım pazartesi günü haberiniz olsun

sonuna kdar gidin derim :harika:

BSK Ajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuna kdar gidin derim :harika:

Polis bile 24 saat geçmeden kayıp ihbarı almıyor. Siz daha 24 saat geçmemiş YILBAŞI GECESİ üyelik alıyorsunuz neden açılmadı diyorsunuz GECENİN onunda ..

Bugün resmi tatil ve ben sizinle burdayım, bu davranşınızdan dolayı sizi kınıyorum ve ayıplıyorum.

1000 lerce üyemiz var 27 lira için yazık gerçekten şuan sizi ayıplıyorum..

Ekleme:
msn adresiniz varmı

[email protected] msn adresimizdir ekleyebilirsiniz.

BSK Ajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Msn açık şuanda bekliyoruz

Ekleme: Konular günceldir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5