İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

okulahayir.org domaini satılıktır!!

SametE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain adresi:www.okulahayir.org
İstenen minimum fiyat:Pazarlık
Domain kayıt tarihi:Aktif:13.02.2008 - 13.02.2009
Banlı olduğu sponsor varmı:Yok.
Banlı olduğu arama motoru varmı:Yok.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Yok.

Domain çok güzel projelere uygulanabilir.Örneğin okul olmayınca olacaklar ile alakalı profesyonel bi script yazılırsa.Ve tv' de reklamı yapılırsa çok işe yarıyacağını düşünüyorum öğrencilerin akıllanmasında.

Yada gençlik portalı olabilir vb. vb.

Domain düşününce çok güzel projelere gebe bence:) şuan işinize yaramasada

proje olarak almanızı öneririm.(Okul masrafları çok olmasa dershane vb. bu domainlerimi satmazdım:) ama nabalım.!!)

SametE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz bi teklif verin anlaşırız inşallah:)

(hiç domain satmadığım için cahilliğimi maruz görün:) okul dershane masraflarına biraz katkı yapsın diye satıyorum teşekkürler ilginiz için)

SercanAtes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence okula hayir gibi bi projeyi tv de reklam olarak yayinlayacaklarini sanmiyorum dostum :) kendi düşüncem tabi yani yaniliyorda olabilirim

Yazimi editliyorum cunku mesajini yanlis anlamisim pardon :) ama domain sanki ögrencilerin okula isyani gibi duruyo :D

Invoker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tv de reklam bedavaya yapılmıyo. TV de reklamın saniyesi kaç para haberin varmı? Birde senin dediğine göre öyle 4-5 saniyelik reklamda gitmez, kısa film şeklinde 30-40 saniyelik reklam lazım en az artık sen düşün ..

SametE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır ben onu öyle proje olarak düşündüm ve yazdım sadece tabiki 30-40 saniye reklam için binlerce ytl vermek gerekiyo..Ama o sadece domainin birçok alanda kullanılabilceğini göstermek içindi..

Sercan ateş:ama domain sanki ögrencilerin okula isyani gibi duruyo

haklısın ama mecaz anlam olarak filanda kullanılabilir bence ama tabi alana bağlı

en iyi gençlik sitesi için kullanılması ama tabiki:)

teşekkürler yorumlar için..

laf aramızda teklif vericek yokmu:)

bu arada bi fikrim geldi domaini bana 2 domain regleyene isimtescil hesabına transfer edicem.

ücretle satışta devam etmektedir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5