İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

'Okumayan heker'ın intikamı

haberci02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okumamishackera4s4ad.jpg

Üniversiteden ilişiği kesilen ve af talep eden eski öğrenciler tarafından kurulan Eğitim Hakkı Platformu (www.af2008.org) sitesi bir bilgisayar korsanı tarafından hek’lendi.

Öğrenci affı talebi nedeniyle kurulan ve on binlerce üyesi bulunan Eğitim Hakkı Platformu (www.af2008.org) web adresi, lise mezunu olmayan bir heker tarafından çökertildi. Kahvede okey oynarken can sıkıntısı nedeniyle adresi çökerttiğini belirten “okumamış" heker, siteye şöyle bir mesaj bıraktı:

“Kahvede okey oynuyordum gazetede gördüm siteyi can sıkıntısından hekledim. Ulan hasen’misin nesin benle dalga gecenin sonu hazin olur... Bre üniversiteliler utanın utanın 800.000 kişi bu siteden medet umuyor. Kaldıki ben bile Lise mezunu değilim sitenizi cökerttim..."

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=56101&cat=210&dt=2008/02/16

VirtuE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi bişe yapmış gibi anlatıyor bide...Allah akıl versin belli okumadığı.

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heklendiği (dilimize girdi napalım) söylenen sitenin reklamı...
Domain alınış tarihi;
Created: 2008-01-30

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
CNet Türkiyenin açılışını haber vermeyen haber siteleri teknoloji editörlerinin haberciliği çok vahim durumda.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Reklam kokan hareketler
Balıklama atlayan haber siteleri

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu insanlar hiç araştırma yapmadan mı haber yapıyor, cok ilginc.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
angutyus embesilyus familyasından bir haber tipi.

" bakın bu bile neler yapabiliyor" eee iyi de bundan kime ne ?
o siteyi hek'leyebilecek zekaya sahipse (özelikle lamer degilde gerçekten bilgi sahibi ise) neden işsiz ?

Olaki kendisine ulaşabilen birisi olur burdan , eger gerçekten işsizse lütfen benimle irtibata geçsin.

DeepNot : eğer gerçekten işsiz ama bilgili ise bir iş sahibi olur , yok sallamasyon bi karakter ise ve beni bulursa bir haydar ile tedaviye başlarız :D

hakan20

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında iyide reklam yapmış bizi bile sitesine soktu.Daha domaini alalı bir ay bile olmamış.Allah bilir şimdide forum sitelerinde haberle ilgili başlık açıyordur sitesine girsinler diye.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanları özendiriyorlar başka birşey değil,okumayıp lamerlik yapmak marifet sanki.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5