İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

okuz yermi :) resimli

M

mavidusler

Misafir
Belki hamili öküzmüştür :)
Yuh artık... o kadar da olmaz ki... fakedir zannımca

A

altar

Misafir
mavidusler' Alıntı:
Belki hamili öküzmüştür :)
Yuh artık... o kadar da olmaz ki... fakedir zannımca

adamim sen kizacaksin ama zannimca degil kanimca olacak :p yoksa garip bir anlam cikiyor.

M

mavidusler

Misafir
:))))
Resim yeterince komik değildi, katkıda bulunayım dedim :)
(Bkz: ben bu işten nasıl kıvırırım)

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mavidusler' Alıntı:
:))))
Resim yeterince komik değildi, katkıda bulunayım dedim :)
(Bkz: ben bu işten nasıl kıvırırım)

kıvırmana gerek yok.

Zan = Kanı , kurgu , kuşku , sanı , sanma , sanı , zannetme anlamında kullanılıyor.

C

cappytoi

Misafir
şimdi bu olaya toplumsal açıdan bakmak isterdim ama modumda değilim açıkçası :)

M

mavidusler

Misafir
mavilim' Alıntı:
kıvırmana gerek yok.

Zan = Kanı , kurgu , kuşku , sanı , sanma , sanı , zannetme anlamında kullanılıyor.
Tşk.ler mavilim biliyorum. Burda en küçük gramer düzeltmesine (doğru veya yanlış) hemen tepkiyle yaklaşıldığı için ben de aynı şekilde yaklaşmak istemedim olaya. Sevelim sevişelim hesabı :)
"Zannımca" çok kullandığım bir kelime.

A

altar

Misafir
mavilim' Alıntı:
kıvırmana gerek yok.

iste bu guzeldi :p Turk degilsin galiba kardes, adam kanimca demek istemis :p neyse ben sadece iyi niyetle soyledim ona, forumdaki bazilari gibi laf sokmak için degil.

B

baybars

Misafir
Bu çek dönmüştür :)

Dur ben başka bir açıdan bakayım cappytoi :)

Arkadaşlar türkçe'ye gösterdiğiniz özen çok güzel

Mavidüşlerin hem ingilizce (fake) hemde artık pek kullanılmayan (zannımca) kelimesini bir arada kullanması dil bilgisini ıspatlıyor zaten :) aynı zamanda espiri yeteneğinide kanıtlıyor :)

Kısaca sorun yok arkadaşlar zannımca yerinde kullanılmıştır bence

Y

yusufona

Misafir
(hemde > hem de olacak galiba).. dahi anlamına gelen de ler ayrı yazılır.. bööö..:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5