İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

olacağı buydu, deniz bitti galiba

N

NRT

Misafir
linkdefteri.com ne yani google bilgilerini yedeklemiyormuda 2 sene öncesine dönsün :))

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar google tekrar eski haline geldi gereksiz ve spam siteler tekrar hak ettikleri yere gerilediler.Bizim düşen sitelerde eski yerlerine geldiler.4 günlük kabus sona erdi. Toor hala aynı şeyleri mi düşünüyorsun :) bence değiştir düşünceni..

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kabus felan değil, biten birşey yokki.. hala kaliteli siteler yüksek tekil alıyor diğerleri dibe vuruyor :)

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kabus felan değil, biten birşey yokki.. hala kaliteli siteler yüksek tekil alıyor diğerleri dibe vuruyor :)

Düşen sitelere kalitesiz site demiştin o yüzden hatırlatmak istedim tekrar üst sıralara çıktı çoğu spamlarda 4 günlük yükselişin ardından dibi vurdu :)

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düşen sitelere kalitesiz site demiştin o yüzden hatırlatmak istedim tekrar üst sıralara çıktı çoğu spamlarda 4 günlük yükselişin ardından dibi vurdu :)

Örnek 3-5 site verebilirmisin? extremeleriyle birlikte .. ben biraz bakındım pek rastlayamadım

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bununla ilgili bir konu daha var iyinette oraya bir kaç arkadaş extremelerini ekledi oradan da görebilirsin..

Monkeyman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google web dünyasının tanrısıdır.İster inanın ister inanmayın.
Ve google doğru şeyler yapanları cennetine spam yapanları cehennemine atar.

3 sayfa yazı yazmaya ne gerek vardı ki :)

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsanların yaptıkları emeklerine oturup uğraslarına haksızlık yapılırken hiç sesleri çıkmayanlara..

Spam yapıp alakasız şeylerde ilk sıralarda cıkıp hakedenlerden çalanlara....

Kapak olsun

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
neye, kime kapak anlamıyorum.. bir ben göremedim herhalde spam sitelere verilmiş olan cezayı!
gördüğüm hepsi yerinde duruyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5