İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OLAĞANÜSTÜ,PROFESYONEL eTİCARET SİSTEMİ..DAHA İYİSİ YOK..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
"OLAĞANÜSTÜ,PROFESYONEL eTİCARET SİSTEMİ..DAHA İYİSİ YOK..!" diye tanıtılan şimdi editleme ve klonlama mı imiş?

Muhtemelen...Baksana o kibarlığıyla her konuya tane tane cevap veren einstein ların lideri arkadaşımız ortalarda yoksa demek vereceği cevap kalmadı ;)

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sat abi seni tutan kim ?¿

beni tutan şeref! emeğe saygı.. kimseyi kazıklayacak kadar küçülmedim ben, ama onun bunun scriptini editleyip, modul yazıp kendi malıymış gibi satmak dolandırıcılıktır şerefsizliktir.
Bu konu için gereği yapılmalı, biz enayimiyiz sıfırdan kodluyoruz..

LacremeL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beni tutan şeref! emeğe saygı.. kimseyi kazıklayacak kadar küçülmedim ben, ama onun bunun scriptini editleyip, modul yazıp kendi malıymış gibi satmak dolandırıcılıktır şerefsizliktir.

+ 1

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59

valLa hocam doğru diyorsun :) . Adamın scriptini arakla haberi olmadan ona ait olan GNU ve tüm lisans bilgilerini değiştir ÇAL HIRSIZLIK YAP adamın kodlarını sonra kendim yazdım diye kasıla kasıla gel iyinette vs. forumlarda ben en iyi koderimde bizim einstainınmız varde :) sonra başkası gelsin oda sen bizden çaldın desin amma hırsız var gerçekten.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Madem olay yargıya yansıdı o zaman yargının kararını beklemek en doğrusu olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5