İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OLAĞANÜSTÜ,PROFESYONEL eTİCARET SİSTEMİ..DAHA İYİSİ YOK..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

domainkulubu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
..

yani şu tarz cevap yazılmasa umurumda olmadan es geçeceğim konuyu ama yine duramıyorum.

şimdi insanlar bilmem kaç bin ytl e-ticaret işine para yatıracaklar, üstünde sizden yazılım desteğini alacaklar. ama aynı zamanda giriş yapacakları sektör oldukça rekabetçi ve küçük balıkları yutan cinsten olacak. birde bu pastadan ~%25'i es geçecek.

böyle bir ticaret, pazarlama, hizmet mantığı yok.
kimse kimseye hizmet satarken ~%25 'yi es geç diyemez.
alacak kişilerde eminim bunu dikkate alacaklardır, bu konuya başka mesaj yazmayacağım. çok sert olduysa kusura bakmayın ama böyle cevaplara böyle açıklama sanırım daha iyi.

Tarayıcı kullanım istatistikleri kaynağı;
http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_web_browsers

Mozilla Firefox problemi cozulmustur efendim..

saygıyla
bulent

domainkulubu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
..

demo tabı kı var..
olaganustu bır sıstemı tanıtmak ıcın nasıl olur da bır demo olmaz ..haklısınız
ama herkesın basına gelebılecek erısım problemı nedense (!) bızım basımıza da geldı..
bız de sasırdık..!
sadece hosttakı bır problem nedenıyle su an off..
problem en kısa zamanda halledılecek ve demo tekrar sızlere ulastırılacaktır..

saygıyla
bulent..

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bune yahu kim kimden almış, kimkimden çalmış tartışmasına dönmüş durum. eticaret scripti bu arkadaşlar oyun scripti satmıyorsunuz, bu tartışmalardan sonra kim hangi cesaretle bu scriptleri bundan sonra alır?

ŞŞAŞŞIRDDIM.

platinbox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yukarıda belirtilen sistem platinmarket 1.0 versiyonudur.
ve o sistem 3.5 yıldır güncellenmektedir.ve şu anda 3.0 versiyona kadar gelmiştir.
2 ay içerisinde sıfırdan yazılan ve Türkiye ye damgasını vuracak olan yeni platinmarket çıkıyor.
hiçbir bilgisi olmayan milletin emeğine ve terkettikleri ile bir şeyler yapmaya çalışan insanlara zaten kullanıcılar gereken cevabı verecektir. Tabi PlatinBOX ta bunu en iyi şekilde yapacaktır.

bu sistemi satanlar ve kullananlar hakkında platinbox her zaman hakkını hukuki yollar ile arayacaktır.

ayrıca sistemi illegal olarak satmaya çalışan hırsızlar tanıtım sitelerindeki sistemin özelliklerini bile platinmarket.com dan kopyalamışlardır. Bu forumdaki insanlar sizce salak gibi mi duruyor. Bu forumda üye olan insanlar herşeyin farkındadırlar
onların özellikler sayfası : www.platinmarket.com/kopya.jpg
PlatinMarket özellikler sayfası : http://www.platinmarket.com/ozellikler.html

NOT:
web sayfanızda açık adres yoktur.
derece bilgisayar yetkilileri ile yapılan görüşmede o şirket ile alakanız olmadıgı belirtilmiştir.
açık adresinizi ve iletişim bilgilerinizi yazın o zaman burada ahkam kesenleri o zaman herkes görsün.

bizde gerekeni daha rahat yapalım.

domainkulubu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
...

derece bilgisayar yetkilileri ile yapılan görüşmede o şirket ile alakanız olmadıgı belirtilmiştir.
açık adresinizi ve iletişim bilgilerinizi yazın o zaman burada ahkam kesenleri o zaman herkes görsün.

merhaba fatıh bey..
sanırım ahkam kesmek lafı bıraz agır oldu..
su ana kadar hep saygı cercevesi icerisinde sıze cevap vermeye gayret ettım..
hala da oyle yapacagım..

ismim bulent
telefonum : 532.2565424
msn adresım : [email protected]
bulundugum sehır : mersın
sırketle yakınlıgım : ortak iş yapıyor olmamız,iş yapmak icin şirketın yarısına ortak olmam mı gerekıyor anlamadım.
gorevım : cevırmen

artı son olarak da sunu soylemek ısterım gercekten.
bugune kadar yaptıgım hıcbır ıste gayrı cıddı,gayrı resmı ,kanunsuz hıcbır ısın ıcınde bulunmadık ve bulunmayacagız da.
bugune kadar bınlerce kez internetten veya bırebır iş yaptıgım arkadaslarım bızlerı cok ıyı tanıyorlar..bundan emın olabılırsınız..
adımız hıcbır zaman negatif dıye tabır edılebılecek hıcbır olumsuz yoruma karısmamıstır..
bu yuzden de gercekten rahat olarak cevap yazmaktayım..

daha fazla bılgıye ıhtıyac duyacagınızı sanmıyorum..
eger duyarsanız,buyrunuz cepten arayınız..

saygı ve hurmetle
bulent

platinbox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba fatıh bey..

ismim bulent
telefonum : 532.2565424
msn adresım : [email protected]
bulundugum sehır : mersın
sırketle yakınlıgım : ortak iş yapıyor olmamız,iş yapmak icin şirketın yarısına ortak olmam mı gerekıyor anlamadım.
gorevım : cevırmen

bulent
mersinin telefon kodu ne zamandan beri 0222 oldu
www.elitsis.com daki telefon 02222255144 budur.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yukarıda belirtilen sistem platinmarket 1.0 versiyonudur.
ve o sistem 3.5 yıldır güncellenmektedir.ve şu anda 3.0 versiyona kadar gelmiştir.
2 ay içerisinde sıfırdan yazılan ve Türkiye ye damgasını vuracak olan yeni platinmarket çıkıyor.
hiçbir bilgisi olmayan milletin emeğine ve terkettikleri ile bir şeyler yapmaya çalışan insanlara zaten kullanıcılar gereken cevabı verecektir. Tabi PlatinBOX ta bunu en iyi şekilde yapacaktır.

bu sistemi satanlar ve kullananlar hakkında platinbox her zaman hakkını hukuki yollar ile arayacaktır.

ayrıca sistemi illegal olarak satmaya çalışan hırsızlar tanıtım sitelerindeki sistemin özelliklerini bile platinmarket.com dan kopyalamışlardır. Bu forumdaki insanlar sizce salak gibi mi duruyor. Bu forumda üye olan insanlar herşeyin farkındadırlar
onların özellikler sayfası : www.platinmarket.com/kopya.jpg
PlatinMarket özellikler sayfası : http://www.platinmarket.com/ozellikler.html

NOT:

1. sistem benim diyorsun
2. lisanslı ve patentli diyorsun
3. yeni versiyon yaptık diyorsun (yeni versiyonda olup bunda olmayan şeyler nedir?)

İlk 2 maddeye dayanarak forumlarda reklam amaçlı dolanmak yerine yasal mercilere başvuru yapabilirsiniz.

1. sistemin senin olmadığı alemi cihan biliyor ! nerelerden hangi kodları alarak hazırlattığınız anlattırma bana teker teker
2. aldığın lisansın geçersiz olduğunu bildiğin için bu kadar sinirlenip ahkam keserek milletten telefon adres istiyorsun.
3. yeni versiyon felan yaptığın yok çünkü scripti aldığın yer yeni versiyon çıkarmadan sende çıkaramazsın. gerekli kapasiten yok !!!

Şimdi yazacaklarımı dikkatli okuyunuz !

1. Script X bir şekilde herhangi biryerden marez vs. gibi bir mantıkla edinilmemiştir.
2. Scripti Platinmarketten alma gibi bir lüxümüz de olamaz. zaten aynısı diye ısrar ettikleri sistem kendi sistemlerinden daha iyidir (kargo takip, teknik servis takip vs. gibi extra özellikleri vardır)
3. Kendi scriptleri Tek bir disbritöreden XML alabilirken belirtilen script aynı anda çoklu XML'i desteklemektedir.

bu maddeleri uzatabilirim lakin!

bu 3 maddeye bakıp scripti çalarak geliştirdiğimiz düşünülebilir fakat scriptin geliştirmeye kapalı bir kutu olduğunu ahkamlar kesen beyefendi benden daha iyi bilmektedir.

PlatinMarket ve Scripti ile hiçbir alakamız ve ilişkimiz yoktur. Kendileri burada 3 gün içinde o scripti nereden indirip düzenlediklerini yazmak zorunda kalacaklardır çünkü gerekli uyarıları yapmamıza rağmen saygısızlığa devam etmektedirler.

Şimdi beni dinle sevgili FATİH !
Senin uyduruk scriptine (yarısı ingilizce, yarısı ispanyolca, javalarına kadar hazır kodların kullanıldığı vs. vs.) hiç ama hiç ihtiyacımız yok.

Madem çaldık HODRİ MEYDAN !

sende yayınla scriptini bende
gerekli uzmanlar incelesin karar versin
ama biliyorum scripti koyamam çalınır vs. dersin. çünkü o kadar bilgisiz bir firmasınız. yazdığın kodları korumak senin görevin. koruyamıyorsan millete çamur atma. 1.0 3.0 gibi numaralarla çıkma kimsenin karşısına. Dediğin gibi buradaki webmasterlar aptal değil. 1.0 versiyonun ile 3.0 arasındaki farkları anlayacaktır (eğer ki varsa)

daha ötesi de yok.. cesaretin var mı?

platinbox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. sistem benim diyorsun
1.0 versiyonun ile 3.0 arasındaki farkları anlayacaktır (eğer ki varsa)
daha ötesi de yok.. cesaretin var mı?
sadece açılış ve çalışma hızına bakmaları yeterlidir.

bu mesaj sizlere bu forum aracılıgı ile son cevabımdır. İnsanlar zaten doğruyu yanlışı anlamışlardır. Bu konu üzerinde burada konuşulacak birşey kalmamıştır.
Artık hukuki süreç başlatılmıştır.

elitsis26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece açılış ve çalışma hızına bakmaları yeterlidir.

bu mesaj sizlere bu forum aracılıgı ile son cevabımdır. İnsanlar zaten doğruyu yanlışı anlamışlardır. Bu konu üzerinde burada konuşulacak birşey kalmamıştır.
Artık hukuki süreç başlatılmıştır.

Açılış hızı ve çalışma hızı birşey ifade etmez sunucunun özelliklerine bağlıdır hız ise daha hızlıyız evet önce sistem bizim dediniz kodları yolladık gördünüzki sizin sistemle alakası yok alakası olmamakla artı özellikleri daha fazla atacak çamur bulamadınız da sıra çalışma hızına kadar geldi demek ....
Codlarımız ortada biz buradayız ...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
einstein lar sanırım sadece kod yazmakta usta değiller :p
yahu bari js leri güzelce editleyin bunlar için einstein olmaya gerek yok :)

Sitenizde ulaşım adresi olmaması ve hakkımızda sayfasının boş olması çok üzücü gerçekten. İddaalar doğru gibi duruyor ama mahkeme asıl kararı verecektir zaten.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizler son sözümüzü söyledik şimdi sıra mahkemelerde

Lisans --> Probid o sistem. Bunu biz söylüyoruz zaten. Editlendi ve modül eklendi diye.

venom --> biz 3 gün önce aktif olduk diğer firma 3.5 sene önce. zamanla oturacaktır sistem. bi anda herşeyi doldurup koyamıyoruz mlsf.

Şimdi adeletin vereceği kararı bekliyoruz. Ekibimle beraber olay yargıda olduğu için artık yorum yazmayacağız. Sonuçlanınca burada sonucu belgeleri ile yayınlanacaktır.

Teşekkürler.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Türkiyedeki bir çok firma maalesef editleme ya da clonlama iş yapıyor bunun ıcınde cok buyuk işler yapanlarda var
Son zamanlarda e-ticaret sistemi arayışı içindeydım tum sıstemlerı ınceledım sayılır maalesef gercek bu.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
editlemekle ve modul eklemekle satma hakkınız oluyorsa bende wordpress'i geliştirip satayım o zaman hiç yorulmayayım sıfırdan yazmaya..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
"OLAĞANÜSTÜ,PROFESYONEL eTİCARET SİSTEMİ..DAHA İYİSİ YOK..!" diye tanıtılan şimdi editleme ve klonlama mı imiş?

Scriptin kaynağını tabi ki belirtmeyeceğiz lakin ispanyol kökenli bir scriptin üzerinde gerekli çalışmalar yapılarak bu hale geldiğini söyleyebiliriz.

Sizler de aynı scripti kullanmış olabilirsiniz. Bu gayet doğal olmakla birlikte gerekli işlemler bizim tarafımızdan da başlatılmış olup gün içinde sonuçlandırılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5