İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OLAY!! Nakskon'un sunucularından birini görüntüledik!!.

L

LifeNIC~

Misafir
Merhaba forum üyeleri. Burası THA haber acansı. Bu gece, herkesin merak ettiği bir olayı gün yüzüne çıkarıyoruz. Burası hakkında çok konuşulan bir datacentre'nın satış elemanının evinden bir kare!..

http://image01.yuklet.com/files/23/aef96dc5-nakskon.jpg

NOT: olayın gerçek kişilerle ve firmalarla alakası yoktur, zaten nakskon adındada bir firma yoktur. (Belkide vardır?)

İyi çalışmalar

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hım tebrikler çok iyi bir teknoloji var ;) Özellikle ortam şartları çok güzel düşünülmüş bir kez daha tebrik ediyorum.

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz iki senedir bu firmayla çalışmaktayız..
gayet de memnunuz :D
çalışanlarına sağladığı sağlıklı koşullar bizim o şirketi seçmemizdeki en büyük etken... :D

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Vergi levhası klozetin üzerinde, klozetin kapağı kaldırıldığı için fotoğrafta gözükmemiş, ben bizzat gittim gördüm.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hiç te etik olmayan bir başlık sizce birisi bir foruma layfnik sunucuları diye bu tarz bir başlık açsa hoşunuza gider mi?

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sonuçta bu kategori Geyik Mizah Eğlence Magazin herkez istediği gibi görüş belirtebilir diye düşünüyorum.

Başlığı açan arkadaş ayrıca server kiralama işinde. Hangi kategori olursa olsun bu mesaj etik değil. Rakip bir firmanın markasını anımsatacak bir şekilde bu tarz espiri yapmak ticari ahlaka uygun mu?

eğer aklında gelmediyse bu tarz çağrışım yapacağı ayrı, ama kasten yapıldıysa çok yanlış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5