İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Olayı Anlattı Ah Çekti Bugün Bana Yaşatti Komikizle

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Ne diyebilirimki içimi yine siz wm dostlarıma dökeceğim bugün bir ayıpla daha karşılaştım yaklaşık 1 bucuk 2 hafta önce banner değişim yaptiğim bir site geçen girdiğimde link değişimini kaldırmış bugün ise 468*60 lık bannerimi kaldırmıştır banner takas yaptiğimiz 6. gün gelip bana baba bannerleri kaldıralım artık demesiyle bende ona durumu anlattım en az 1 ay dedim tamam yan tarafa koyalim ben oraya paralı reklam alıyorum dedi eywallah dedim(benim anlaşmam iyidir karşımdaki zor durumda kalsın istemem) onun para kazanabilmesi için okeyledim bana ilk anlaştiğimizda takas yaptiğimizda bir sitenin onunla takas yaptiğini ve o sitenin bu arkadaşimizin sitesinden ziyaretcisinin artmasi sonucu diğer arkadaş bannerini kaldırmıştır felan diye anlatiyordu işte aynı olayı kendisi bana yaşattı birşey demiyorum böyle olaylar yaşandıkca webmasterleri tanıyorum ve tanıyoruz. Saol Dostum

Evet bu Bahsettiğim web sitesi www.komikizle.net seni ayıplıyorum başka birşey demiyorum.
Arkadaşımızın Forumdaki Nicki > apostle

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Diyorumki Adamla Banner değişimine girdik daha önce kaldırıcam dedi şimdi dedim 1 ay olsun sonra kaldir biraz konustuk tamam kardeş delikanlı adammışsın ben onu yan menüye koyucam o zaman dedi tamam dedim kardeş anla beni oraya parali reklam istediler dedi para kazanacağim bende eywallah çektim. bugün bi baktım banneri kaldırmış. anlaşıldımı :D

yani kötü bişi yapmiş :D

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada 3 hafta oldu... 1 aylık diye bişey anlaşmadık hitleride beğenmeyince ortağımla aldığım karar sonucu bannerı kaldırdık

Saygılarımla...

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Kendin mi Karar Alıyorsun ?
Neden benim Haberim Olmuyor ?
Bumu Senin Webmaster Anlayışın ?
Hit mi Sen Yolladiğin Kendi Hitine bak birde Benimkine Bak...

tabi tekil hit in 3000+ oldu ya Gerçek WM oldun dimi.
Ama Dikkat Et derim.

bu arada 3 hafta oldu... 1 aylık diye bişey anlaşmadık hitleride beğenmeyince ortağımla aldığım karar sonucu bannerı kaldırdık

Saygılarımla...

Terbiyesiz Yaptiğin Doğru bişi olsaydı Zaten msnde açık olurdun ordanda engellemişsin hiç konuşmadan daha 2 gün önce konuşuyorken.... bişi diyemiyorum sadece gülüyorum sana. neyshe. senin gibilerle polemige girmiyorum

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hem suçlu hem güçlü diye bir tabir vardır....
Paylaştığın için saol linux..

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
aposte bundan ne gibi bir kazancım olabilir dostum ? ayıpdır vallahi keşke daha güzel bir açıklaman olsaydı. bu yazıların seni küçültüyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5