İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oley Unutmamışlar!

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Google Türkiye her türlü abuk subuk günleri unutmazken, kocaman bannerları indexine koyarken, Türkiye'nin Ulu Önder'inin anısına sadece küçük bir karanfil koyuyor!
depresan bunu kınadı

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Ölü bir insanı anmak için şenlik gibi bi logo beklemiyordum ben, bence yeterli olmuş.
Tabii ki bende isterdim orada sadece Atatürk'ün durmasını ama bunu yaptıkları yeterli Cumhuriyet bayramında Atatürk'ü koymuşlardı zaten.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bütün türk halkının yüreğinde bir siyah kurdele var zaten. Sanki googlenin dikkate almasına ihtiyacımız varda her önemli günde takip ediyorsunuz ne koymuş ne koymamış diye...

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
önemli olan anmaktan öte düşüncelerini özümsemek. rahmetle anıyoruz, mekanı cennet olsun.

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Kınanacak bir pozisyon yok, gayet anlamlı bir şekilde Kırmızı Karanfil ile anılmış. Olayları tek yönlü düşünmemek gerekiyor.

Atatürk Türk Cumhuriyeti kurucusu ve Lideridir.

Eğer çin ve rusya gibi ülke liderlerinde de bu beklediğiniz yetersizlik diye nitelendirdiğiniz olayı yeterli olarak yaparsalar, Google için siyasi bir çatışma meydana gelir.

Benlik duyguları ile düşünmeyiniz. Abartılırsa siyasete gireceği bir kesindir. Böyle düşününüz.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
29 Ekim çalışması biraz tepki alınca temkinli davranmışlar.
Ben olsam o gün için google arka planı siyah olarak verirdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5