İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Olmaz Dediğin Ne Varsa Hepsi Olur...

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Allah der ki: "Kimi benden çok seversen, onu senden alırım" ve ekler: "Onsuz yaşayamam deme, seni onsuz da yaşatırım.." ve mevsim geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar, canından saydığın yar bile bir gün el olur.. Aklın şaşar, dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur, öyle garip bir dünya.. Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur.. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın. En garibi de budur ya.. Öldüm der durur, yine de yaşarsın!.

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
çok doğru...
düşmez kalkmaz bir Allah şükürler olsun her halime ve halimize beterin beteri var...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
biri bana şunu ispatlasın kuran-ı kerimin neresinde geçiyor bu söz !!!
su facebook yazarlarının uydurduğu şeylerde allahın adının kullanılması nasıl bir aptallıktır

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
biri bana şunu ispatlasın kuran-ı kerimin neresinde geçiyor bu söz !!!
su facebook yazarlarının uydurduğu şeylerde allahın adının kullanılması nasıl bir aptallıktır

Mevlana'nın sözü zaten, Kuran'da geçmiyor.

A

a.ışık

Misafir
hayat. böyle gerçekten.. sözü söyleyen ne güzel söylemiş.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bunu bilemedim ben işte ve tam zamanında yüzüme tokat gibi vurdu kaderime. Bundan sonra "asla olmaz diyorum şimdi onunla" kendime.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Güzel sözmüş Facebook profilimde paylaştım...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Mevlana aynen bu şekilde iletiyor sözü. Bu kadar problem yapamaya gerek yok, sadece hoşuma gittiği için paylaştım.

yanlış anlama senle ilgili değil
bu söz mevlanın da değil..
her güzel sözün sonuna hz. mevlana eklemek moda oldu çıktı.
allah hiçbir zaman kulunun üzülmesine sebep olmaz.

bir söz vardır.
"allah bozmasın demeyeceğim allah kulunun kötülüğünü istemez kullar bozmasın..."

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5