İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Olmaz ki tam işleri yoluna koyuyoruz...Bana Yabancı Reseller lazım Arkadaşlar, Yardım

prescott

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm,
Tam işleri yoluna koyuyoruz derken account suspended!
Please contact billing department falan filan..

Arkadaşlar bana yabancı olmak şartıyla önerebileceğiniz reseller satan iyi bir firma lazım.

Öncellikle şunu öğrendim ki reseller alırken kaç gb alan veya kaç gb BW olduğunun yanında aynı zamanda kaç online user olacağı, nekadar kişiye database bağlantısına izin verileceği, serverin ram inin ve işlemcisinin nekadar kullanılacağı da önemli imiş.

Yardımcı olabilecek biri varmı, Bana şukadar ram kullanmışsınız şukadar işlemci kullanmışsınız demeyecek sadece alan miktarı ve bandwith ile yetinen veyahut nekadar işlemci kullandığıma veya ram kullandığıma karışmayan böyle bir firma yok isede yüksek miktarda kullanıma izin veren %10 işlemci %20 ram kullanımı gibi, böyle bir firma arıyorum, Yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkürler

Sitemi kapattılar ve şöle bir mail gelmiş.
Reselleri resellerzoom dan almıştım.

Hello,

Account still overloading and overlimits at server, suspended now, reply to resolve.

============================================
Account usage.

April-10-2007

Average CPU%:- 2.15
Average MEM%:- 3.30

Top Process %CPU 67.0
PHP:
Top Process     %CPU 50.0       /usr/bin/php index.php
Top Process     %CPU 42.0       /usr/bin/php index.php

============================================

From our AUP:-
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Budget resellers may not use more than 1% CPU daily, 3% memory daily, run more than 8 simultaneous
processes per user, allow any process to run for longer than 15 CPU seconds, or run any process that
consumes more than 10% of available CPU at any time. Databases are limited to 8 max user connections 
with a max query time of 5 seconds.

Cron jobs must not execute more than once every hour and niced to 10 or greater.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Reseller Zoomdan aldığın budget resellerda site barındırmaya çalışırsan suspend olması gayet normaldir. Adam sitesine yazmış zaten

Great for low traffic websites with low resource usage requirements

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istersen hemen sana cpanel bir host ayarlıyabilirim maksat işin görülsün

prescott

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Godaddy den virtual dedicated alsam ne olur, resellerden daha mı iyi ?
Ne demek oluyor sanal dedicated?

Build your own virtual dedicated server
Preconfigured Economy Plan: 1 month, just $29.99/mo
• 10GB disk space • 500GB bandwidth
• Linux: CentOS 4
• Simple Control Panel
• FREE! SSL Certificate, a $19.99 value!
• FREE! $25 Google® AdWords® credit*

bunda yine resellerdeki gibi birden fazla site barındırabilirmiyim.
Yine bu virtual dedicated dada işlemci ram kullanımı sorun çıkartırmı?

tam adress: https://www.godaddy.com/gdshop/hosting/virtual.asp?ci=466&display=virtual

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Resellerzoom'un dual xeon serverlarında bu orana eriştiysen sanmıyorum hiçbir server'ın kaldırabilceğini, muhtemelen yeni hosting alcağın yerde suspend eder hemen
Top Process %CPU 67.0
PHP:
Top Process %CPU 50.0 /usr/bin/php index.php
Top Process %CPU 42.0 /usr/bin/php index.php

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5