İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ölüm Haberi (Hepimizin Bası Sağolsun)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O

OSX

Misafir
DEGERLI DOSTLAR,
>BEYOGLUNUN UNLU TREVESTILERINDEN CANSU OLARAK BILINEN ABDULLAH,
>TINERCILER TARAFINDAN ISTIKLAL CADDESININ ARKA SOKAKLARINDA
>OLDURULDU. YARIN OGLE NAMAZINDAN SONRA CENAZESI KALDIRILACAKTIR.
>ANISINI TAZE TUTABILMEK ICIN, SIZLERI YARIN OGLE NAMAZI ONCESI BEYOGLU
>CAMIINDE BULUSARAK "HEPIMIZ CANSUYUZ, HEPIMIZ IBNEYIZ" DIYE >BAGIRMAYA DAVET EDIYORUM. TRAVESTİLER DERNE

karahan26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tube tube

DEGERLI DOSTLAR,
>CAMIINDE BULUSARAK "HEPIMIZ CANSUYUZ, HEPIMIZ IBNEYIZ" DIYE >BAGIRMAYA DAVET EDIYORUM. TRAVESTİLER DERNE
Ne şimdi bu Espiri mi ?

O

OSX

Misafir
Anlayan Anlar Anlamayana Davul Zurna Saz Türkiyeliyiz demekle olmuyor bu işler türküz demeniz lazımm

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm Türkiye'de gösteriler yapılıp, hepimiz Filistin'liyiz derken birşey yoktu.
Ermeniler gibi Araplar da bizi satmıştı!

Eğer Filistin mitinglerinden sonra biri çıkıp da senin bu yazdığını yazsaydı, ne düşünürdün? Vatan haini bile ilan edilirdi, eminim.

Tinerci sorunu için travestiye de destek verilir merak etme ama kimi i*nelik olarak algılar kimi soruna dikkat çekme...

OSX' Alıntı:
Anlamayana Davul Zurna Saz
Anlamayana davul, zurna az.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Filistin'i karıştırmayın bambaşka bir derya.

Geçenlerde arkadaşımın msninde bir yazı gördüm dikkatimi çekti.

Hepiniz Hrant Olabilirsiniz Ama Bininiz bir Mehmet etmez!

O

OSX

Misafir
evet
türkiyede soykırım yapıldı ama onlar ne kadar yaptıysa bizde okadar yaptık ben yaklaşık 3 yıl önce bingöl bitlis taraflarına gittim asker arkadasımı ziyarete ve her tarlanın içinde bir sürü mezar var ve onlara soduğumda soy kırım diyorlar ya iste onun ıspatı ve en çok beni içten yaralayan bir mezar vardı bir anne birde çocuğu ile yan yana yatıyor çocuğun mezarı 30 cm annesinin karnında öldürmüsler... iste soy kırım oldu veya olmadı burdan biçebilirler.. ve fazla konusmasınlar böyleleri ülkeden miktir olup gitsinler...

evet yaptık ve iyi yaptık... oh gebersinler

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
çok gereksiz bir konu olmuş. bu konular bu şekilde tiye alınacak şeyler değil.

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fikrini açıklayan herkes(ki çarpıtılarak lanse edilen) öldürülecekse ve buna destek verilecekse hiçbirşey demiyorum.

Türküz, türklük kavramları üzerinden, milliyetçilik içinde konuşulduğu için, Filistin Halkı ile Ermenistan Halkı arasında bu bağlamda bir fark yok. Filistinde insanlar ölüyor diye duyarlılık gösterdik, bir insan öldürüldü diye de duyarlılık gösterdik ve lanetledik. Dünya medyasında bizim şehitlerimiz konuşulmuyor, barbar Türkler konuşuluyor.

Türkiye'nin milliyetçi bir halkı olduğu biliniyor, bir adam öldürüldü Türkiye yine fikirlerde bölünüyor.(Belki amaç da buydu)
Hangi milletden, dinden bir insan öldürülürse öldürülsün, Türk insanın duyarsız olmayacağına inanıyorum. Gözümüze sokulan şeylere bakmadan düşünelim.

Onun ataları soykırım yaptı diye, o da mı insan öldürdü? Soykırım yaptınız diye bir iddası olan herkesi öldürecek miyiz? Tamam o zaman, ben listeyi çıkartıyım, başlıyalım katliama veya insani olarak daha anlayışlı olalım yasa çıkartalım, hepsini sürelim dışarıya, Diasporaya katkımız olsun. Amaçları soykırımı bize anlatmak mı, dünyaya mı?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
DEGERLI DOSTLAR,

ya yeter be kardeşim sabah erken kalkan aynı topiği açıyor...yeni bişi öğrenince bu kadar heyecanlanmayın yaa, bi bakın foruma yoksa yazın

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepiniz Hrant Olabilirsiniz Ama Bininiz bir Mehmet etmez!

Nasıl bir cümledir bu böyle? Hrant Dink'in öldürülmesini protesto eden biri, milliyetçi duygulardan, ülkesinden uzak biri mi? Dağda ölen askeri için üzülmeyecek biri mi? Orada toplanan insanlar Türk değil miydi?
Ben Türk'üm ve bu değilim, bunu yapmam, ben de Hrant'ım gelsin bunu yapan herkimse beni de öldürsün diye dünyaya seslenen insanlar vardı.

Yani insanları kategorilendirmeyi, bir görüşü yüzünden vatan haini ilan etmeyi ne çok seviyorsunuz, anlamadım.

2 başlıkta tartışıldı zaten, dilediğinizi düşünmekte özgürsünüz ne de olsa!

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mesajı tekrar okursan MSN'de birinin yazdığı bir yazıyı yazdım buraya.
Sen bence insanlara saldırmadan önce bir çıkıp hava al. Kimsenin kimseyi vatan haini ilan ettigi yada türklügü sorguladığı yok kimseyide görüşünden ötürü aşağılamadık.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fikrini açıklayan herkes(ki çarpıtılarak lanse edilen) öldürülecekse ve buna destek verilecekse hiçbirşey demiyorum.

Türküz, türklük kavramları üzerinden, milliyetçilik içinde konuşulduğu için, Filistin Halkı ile Ermenistan Halkı arasında bu bağlamda bir fark yok. Filistinde insanlar ölüyor diye duyarlılık gösterdik, bir insan öldürüldü diye de duyarlılık gösterdik ve lanetledik. Dünya medyasında bizim şehitlerimiz konuşulmuyor, barbar Türkler konuşuluyor.

Türkiye'nin milliyetçi bir halkı olduğu biliniyor, bir adam öldürüldü Türkiye yine fikirlerde bölünüyor.(Belki amaç da buydu)
Hangi milletden, dinden bir insan öldürülürse öldürülsün, Türk insanın duyarsız olmayacağına inanıyorum. Gözümüze sokulan şeylere bakmadan düşünelim.

Onun ataları soykırım yaptı diye, o da mı insan öldürdü? Soykırım yaptınız diye bir iddası olan herkesi öldürecek miyiz? Tamam o zaman, ben listeyi çıkartıyım, başlıyalım katliama veya insani olarak daha anlayışlı olalım yasa çıkartalım, hepsini sürelim dışarıya, Diasporaya katkımız olsun. Amaçları soykırımı bize anlatmak mı, dünyaya mı?

Merhaba,
Yazınızı esefle karşılıyorum. Filistin ile aranda ortak bir şey var " Din " . Filistini bizler arap diye desteklemiyoruz Müslüman diye destekliyoruz. Ermeniler ile aramizda ne din nede ırk benzerligi var.

+ Filistin halkında bizlere zarar gelmedi bu güne kadar. ancak ermenilerden gördügümüz zararlari biliyoruz ve hala o zararlarin etkisinden kurtulamadık.

Biz türküz ve %99 müslümanız bu yüzden filistin kalblerimize hiçte uzak degil.

Saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5