İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Omegle Clone Scripti

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Evet arkadaşlar. Sizin de bildiginiz gibi tüm dünyadan milyonlarca insanın tanımadıkları insanlarla tanışmasını sağlayan omegle nin klonlanmış hali artık elinizde . Omegleyi bilmeyenlere ilk önce bu yazıyı okumalarını sonra demo ya bakmalarını tavsiye ederim. Bu script sayesinde bir tıklama ile dünyanın farklı yerlerindeki insanla görüntülü yada yazışarak görüşmeni sağlayan bir scripttir.

Bir sorun olduğunda yorum olarak yazınız.

Demo : Tıkla

İndir: Tıkla

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Noluyo hocam bu şimdi biraz daha açıklarmısınız ?

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Hacam daha fazla acıklayacak cumle bulamyorum. :D siz neyi merak ediyorsunuz soyleyin cevaplayayım

H

halilarici

Misafir
Evet arkadaşlar. Sizin de bildiginiz gibi tüm dünyadan milyonlarca insanın tanımadıkları insanlarla tanışmasını sağlayan omegle nin klonlanmış hali artık elinizde . Omegleyi bilmeyenlere ilk önce bu yazıyı okumalarını sonra demo ya bakmalarını tavsiye ederim. Bu script sayesinde bir tıklama ile dünyanın farklı yerlerindeki insanla görüntülü yada yazışarak görüşmeni sağlayan bir scripttir.

Bir sorun olduğunda yorum olarak yazınız.

Demo : Tıkla

İndir: Tıkla

Benimde böyle birşeye ihtiyacım yoktu. :D Teşekkürler.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
chatroulette çakması bi script, ya da chatroulette bundan çarpmış, isterseniz omegle ye girebilirsiniz :D

H

halilarici

Misafir
scripti deneyeyim dedim.Sadece text olarak yani normal chat.Videolu chat yok.

alperenturkoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyin clone'nunu çıkaracaklarını şarşırdılar.İzin verinde bir sistem clonelan mısın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5