İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ömer Coşkun Yeter Artık ! Biraz Durulda Motorun Soğusun!

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Bu nedir arkadaşlar hesaplarımda full omer coşkunun adına sitelerin reklamları var. Filtre filtrele bitmiyor ne beladır bu adam ya.

Adresini verin yollayalım bir skut füzeside kurtulalım bu adamdan ! :mad:

--------------------
İmza kampanyasını destekliyoruz ! => http://omercoskun.nl

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Biri dava açıcak ozaman aklı başına gelecek saattığı bütün şeyler elinde patlıyacak:D

x2841x

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adamda para var huzur var star tvye bile reklam veren adam adsenseye niye vermsinki

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam reklam olarak illagel reklam vermiyor ki, istedigi site kadar istedigi reklam mi verme hakki var, ben omer kimdir bilmem :D Turkiye'de bile yasamiyorum sakin beni yakini olarak gormeyin :D ama adamda para var ve reklam sirketi adwords var, istedigi kadar bastirir parayi istedigi karar sitesini ekler. sizde o kadar para olsa yapmaz msiniz? :D

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adsense filtrelerimi artık sadece bu adam ve siteleri üzerine kuruyorum,o kadar çok zamanımı alıyorki diğer çöp sitelere imreniyorum artık:)

* Ürünleri hakkında bir kaç aldığım duyumu paylaşmak isterim.Ürünlerin bazıları -sigarayı bırakma gibi- gayet faydalı ve iyileştirici özelliklere sahipmiş.Çevremdeki bazı insanlar sigarayı bu sayede bıraktı.

T

trgy

Misafir
important_61 iyi güzel bıraktırıyor ama adsense yayınlarına ise 2 kat sigara içiriyor. :D

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
omer-coskun.jpg

para var saadet var :) rahat bırakın adamı :)

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu adamı yıllar önce, ilk piyasaya düştüğünde şarlatan ilan etmişlerdi. sonra birileri bunun elinden tuttu ve profosör yaptılar :p o zaman ürün satmıyordu, doktorculuk oynuyordu. şuanda şarlatan ilan edenlerde reklamını yapıyor :D

gerçekten işini iyi yapıyor mu bilmem de aklımda böyle bir izlenim kalmış...

rodokarde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adamı yıllar önce, ilk piyasaya düştüğünde şarlatan ilan etmişlerdi. sonra birileri bunun elinden tuttu ve profosör yaptılar :p o zaman ürün satmıyordu, doktorculuk oynuyordu. şuanda şarlatan ilan edenlerde reklamını yapıyor :D

gerçekten işini iyi yapıyor mu bilmem de aklımda böyle bir izlenim kalmış...

aynen katılıyorum. eskiden şarlatan ilan edenler *U* dönüşü yapıp şu anda reklamını yapıorlar..ama adam bıkmadı. o kadar iddia ettiler hakkında yinde televizyonda kendini reklam etti hep .şimdi vergi rekorları kırıyor.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
kırar tabii parlatanlar utansın... o televizyona çıkıp da doktor sıfatıyla konuşan yaranki ve bunun gibiler oldukça bizim milletin beli düzelmez...

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben inanmıyorum bu ot safsatalarına. Faydası olan otu zaten doktoru, bilim adamı ilaç yapmış.

yani ot severiz diye bizi öküz bellediler.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Çocukken redkitte vardı adamın biri. Fıçı üstüne çıkıp ufak bir şişede ilaç satardı o geldi aklıma :p

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz reklam vermesin demiyoruz. Reklam veriyosan adam gibi reklam ver. Madem sigara bıraktırıcı ürünler satıyorsun senin sitenin title'ında dizi izle, mp3 indir, youtube gibi keywords'lerin ne işi var arkadaş. Yap adam gibi bir site ne satıyorsan oradan sat.

Örnek Site : http://sigara7gundebiter.info/

Para var huzur var mevzusu değil bu. Bu resmen embesillikten başka birşey değil

PHP:
<title>dizi, haber, izle, sahibinden, indir, canlı, tv, izlesene, film, vidyo, video, bölüm, part, kurtlar,vadisi, ezel, program, download, driver, download, program, download, müzik, müzik, indir program, indir, mp3, dinle, dinle, ilahi, kitap, gazete, gazete oku, gazeteleri oku, tv izle, kanald izle, atv izle, spor, yasakpara, futboldizi, haber, izle, sahibinden, indir, canlı, tv, izlesene, film, vidyo, video, bölüm, part, kurtlar,vadisi, ezel, program, download, driver, download, program, download, müzik, müzik, indir program, indir, mp3, dinle, dinle, ilahi, kitap, gazete, gazete oku, gazeteleri oku, tv izle, kanald izle, atv izle, spor, yasakpara, futboldizi, haber, izle, sahibinden, indir, canlı, tv, izlesene, film, vidyo, video, bölüm, part, kurtlar,vadisi, ezel, program, download, driver, download, program, download, müzik, müzik, indir program, indir, mp3, dinle, dinle, ilahi, kitap, gazete, gazete oku, gazeteleri oku, tv izle, kanald izle, atv izle, spor, yasakpara, futboldizi, haber, izle, sahibinden, indir, canlı, tv, izlesene, film, vidyo, video, bölüm, part, kurtlar,vadisi, ezel, program, download, driver, download, program, download, müzik, müzik, indir program, indir, mp3, dinle, dinle, ilahi, kitap, gazete, gazete oku, gazeteleri oku, tv izle, kanald izle, atv izle, spor, yasakpara, futbol</title>

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Embesillik değil. Eğer öyleyse o embesil aramızdan biri çünkü :)
Hoş adam kalkıp kendi spam yapacak değil. Biriyle anlaşmıştır aramalarda tavan yapacağını vaadetmiştir çocukta parasının hakkını vermeye çalışıyordur.
Adam ne bilecek neler döndüğünü. Googleda arayıncada ilk sıralarda çıkıyorsa problem yok.
Var mı aranızda istediği kelimede 1.ci çıkacak ama spam yapmadan tamamen etik işleyecek biri :)
Varsada hala uğraşıyordur 1.ci çıkıcam diye :p

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Kalitesiz reklamları var. Kullanıcıyı kandırmadan başka birşey yok. Bu adamı geberticem :)

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanirim bu adamin webmaster'i r10'daydi, orda cok atismislardi :D

EDIT:

ahanda buldum :D

Kod:
http://www.r10.net/google-adsense/599234-omer-coskun-artik-dursun-2.html#post1060710347

cagdas26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
illet bıı adam bu ya heryerde her kanalda cıkıo :D walla bıktım yaa

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5