İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ömür Boyu Reklam.....

korayx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.muzikvadisi.com sitemiz henuz açılalı 3 gun oldu ve günlük 200 tekile ulaştı ve dahada artacağını düşünüyorum sitemizin üst 468*60 banner alanına reklam alınacaktır yapacağım reklam anlaşması ömür boyu sitemin yayın hayatı boyunca yayınlanacaktır..

anlaşmayı en yüksek teklifi veren arkadaşla yapıcam tekliflerinizi bekliyorum.

msn: [email protected]

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin ömrü ne kadar olucak , önemli olan bu 3 aymı 3 senemi. Bunu bilmeden kimsenin bi fiyat verebileceğini sanmıyorum. Ayrıca şimden böyle reklam alırsan ucuza gider ve ilerde hitin artarsa senin icin sorun olabileceğinden , sözünü tutamama gibi bir yanlısa düsebilirsin belki. Bence bekle biraz adsense kullan siteyi büyüt aylık reklam al..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@crawler eksik kal bi yerdende birak dusunmustur belki adam o kadarini ... Umarim biri ile anlasirsin kardes ... Bol Kazanclar ...

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
crawler' Alıntı:
sitenin ömrü ne kadar olucak , önemli olan bu 3 aymı 3 senemi. Bunu bilmeden kimsenin bi fiyat verebileceğini sanmıyorum. Ayrıca şimden böyle reklam alırsan ucuza gider ve ilerde hitin artarsa senin icin sorun olabileceğinden , sözünü tutamama gibi bir yanlısa düsebilirsin belki. Bence bekle biraz adsense kullan siteyi büyüt aylık reklam al..

Crawler +1
adam benim söyliceklerimi aynen yazmış..

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
korayx' Alıntı:
www.muzikvadisi.com sitemiz henuz açılalı 3 gun oldu ve günlük 200 tekile ulaştı ve dahada artacağını düşünüyorum sitemizin üst 468*60 banner alanına reklam alınacaktır yapacağım reklam anlaşması ömür boyu sitemin yayın hayatı boyunca yayınlanacaktır..

anlaşmayı en yüksek teklifi veren arkadaşla yapıcam tekliflerinizi bekliyorum.

msn: [email protected]

Ben bu siteyi sanki biyerden hatırlıom.. :D

korayx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir ömür boyu

arkadaşlar ben reklamı alıp siteyide 3 ay yayında tutup kapatıcak değilim belki 3 yıl belki 10 yıl çalışabildiğim kadar çalıştırabilirsem hayatım boyunca yayında kalmasını isterim tek bi reklam alanımı feda ediyorum çünki sitemi geliştirmek için ihtiyacım var ok ayrıca maxicep kardeş ben bu siteyi bir yerden hatırlıyorum derken nedemek istedin açıklayabilirmisin?

SAYGILAR

M

modachat

Misafir
korayx eger mumkunse su sorularimi cevapliyabilirmisin?

1.Buraya bu basligi acarken alttaki basliklara hic baktinmi?
2.Omur boyu reklam denilen bir seyin olamiyacagini sadece yani kalbini kirmak gibi olacak ama cocukca bir mantik bu.
2.Siteni 3gun once açmissin 200tekil demissin zaten uye yaptigin toplistler yollar o kadar hiti ilk basta haksizmiyim?

Size tavsiyelerim

Sitenizi once bir gelistirin hitini bi 1000+tekil yapin sonra buraya reklam alani aylik standart fiyatlar zaten 40-50ytl istersiniz yazarsiniz.Suanda sizin bu hitle bu siteyle sadece link degisimi yapabilirsiniz.iyi calismalar dilerim.Sozlerimi lutfen yanlis anlamayin ama bu isin dogrusu ve size soylenmesi gereken cevap bu

korayx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısın...

ya aslında ömür boyu derken sonsuza kadar değil sitemin yayın hayatı boyunca reklamını yayınlamayı düşünmüştüm ama bu teklifi biraz daha değiştirip sunsam iyi olur sanırım ama fikir ve düşüncelerin için sağol.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5