İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

On Binlerce Yabancı Hit isteyen?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir proje geliştirdik. ekibimiz var.
Detay veremeyeceğim burada.
Ne Auto-Hit ( oto tıklama ) ne Pop Up ( açılır pencere ) ne sörf siteleri nede buna benzer hazır tıklama sistemleri

tamamen % 1500 doğal hit

tamamı yabancı ( amerika - kanada başta olmak üzere ingiltere dahil diğer dünya ülkeleri ) ingilizce konuşulan ülkeler.. dikkatinizi çekerim.

Reklam Anlaşması için şartlar
---------------------------

PM atıyorsunuz , reklamı yapılacak olan siteyi iletiyorsunuz. ve uygun görürsek MSN de detaylı görüşüyoruz..

Reklam siparişi onaylandıktan ve ödemenizi yaptıktan sonra bize 3 veya 4 gün müsaade veriyorsunuz. Hazırlık yapıyoruz. ve 4. gün reklamınız başlıyor. aynı saniyelerde etkisini göreceksiniz.

Bu bir iddia değildir..kendi web sitelerimizde denenmiş bir çalışmadır.

ilk 1 hafta günlük 500 ila 1000+ ( üzeri ) tekil hit garanti ediyoruz ( kesin )
yani her gün bu ortalamada type - in hit gelecek ( her hangi bir yerden tıklanmayacak..direkt adresiniz yazılacak ve sitenize girilecek..)

günde on binlerce gösterim yapacak site adresiniz..

Forumdan bir arkadaşımızla görüştük. bu hafta onun çalışmasına başlayacağız. sitesinde bir kaç eksik varmış. tamamlamaya çalışıyor. eğer bu mesajı okursa kendiside teyid edebilir eğer isterse tabi. Gizlilik esastır:)

Peki Bu Hitler ne zamana kadar gelecek ?
---------------------------------------
1 hafta boyunca günlük Mimunum 500 ve maksimum 1.000 ve üzeri garanti ediyoruz. 1 haftadan sonra reklamlar devam ediyor elbette ama biraz yavaşlama olabiliyor.

Bu reklam çalışması daha çok hangi tür siteler için uygundur?
--------------------------------------------------------
İngilizce absürt - arkadaşlık - eğlence - oyun - video vs..türü siteleriniz varsa, bu reklam çalışması sizin için muhteşem bir kaynaktır.

Eğer sadece adsense için hazırladığınız ( içeriği boş...bir kaç kelime ve her tarafı adsense reklamı dolu olan ) site için bu çalışmayı kullanacaksınız, sürekli kullanıcınız olmaz..adam sitenize tıklar, içerik görmeyince bir daha girmez ( doğal olarak ) ha diyeceksiniz ki, olsun 1 defa gelsin de, bir daha girmesin:) o sizin stratejiniz tabi.

TEKRAR EDİYORUM : !-------------------
Bu çalışma tamamen doğal ( el emeği ile olan ) bir çalışmadır. Hitler tamamen gerçek olacaktır. O yüzden site içeriğiniz de önemlidir.

hizmet ücreti : 200 $ ( 300 YTL )

( 10 bin civarı / üzeri de olabilir tekil hit garantidir " hafta içinde ve devamında gelecek olan hitler ekstra kazancınız olacaktır)

Ödemeler peşindir ( havale - eft )

detaylar için : PM - Özel mesaj - atınız

NOT : çok fazla talep karşılayamayız. haftada belki 2-3 adet sipariş alınabilir.

iyi günler:)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hayır hayır kesinlikle
yukarıda da belirttim zaten. oto hit click tıklama vs..değil
zaten nasıl çalıştığını da bilmiyorum:)

tamamen doğal tıklamalar. gerçek kullanıcılar

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Pardon düzeltiyorum.
" Türk hit " için PM atmayınız. sadece yabancı hit:)

1 sipariş alındı. 1 adet daha alınabilir bu hafta başlayacak şekilde.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
giriş sayfası mı değişecek giren kişilerin ?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yok o nerden çıktı :D

yüzbinlerce impression ( gösterim ) yapılan bir sistemde URL niz ( web adresiniz ) görünecek. ve bu sayede binlerce ziyaretçi direkt web adresinizi browsera yazıp girecek

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ok görüşelim

arkadaşlar PM atıp hitin kaynağını sormayın. söylemem:)
üzümünü yiyip bağını sormayın :D

hitin geliş süreci 1 hafta içinde günde 500 ila 2000 arası tekil ( kesin garanti )

1 haftadan sonra bu hit düşebilir de düşmeyebilirde.
yaklaşık 25 gün - 1 ay devam eder bu hitlerin gelişi.

1 ay sonra isterseniz yeni bir çalışma yaparız.

kesin memnun kalacaksınız. garanti ediyorum:)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim anlamadığım neden browsera yazıyorlar. link olarak koysan da tıklasalar daha kolay olmaz mı :p

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites başkası böyle bir konu açsa inanmazdım ama sana güveniyorum benim anlamadığım ingilizce siteler mi kabul oluyor sadece ?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar evet ingilizce siteler elbette
yani sitenizin bir içeriği olması lazım. açık konuşmak gerekir. sonuçta çoğunuzu tanıyorum alışverişimiz oldu. konuyu iyice anlamanız gerekir.
yani bu göndereceklerimiz tamamen gerçek kişilerdir. yani zorla tıklama, hayali kullanıcı filan değil. ortada bir site olmalı ki, bir giren yine girsin.
yani size yolladığımız kullanıcı " 1 defaya mahsus olmasın " anladınızmı.
o yüzden yukarıda belirttim , boş içerikli siteler için tavsiye etmem bu olayı.

Mastertr : inan zombi bilgisayar nedir bilmiyorum:)))ama yok ondan değil

yani program, vs..vs..olayı yok. tamamen el emeği.
1 hafta sadece sizin sitenize çalışılacak ekibimiz.

kendi sitemize uyguladık. 1 haftada ortalama ( yani tam bir haftada olmadı gerçi ) 9 binden fazla hit aldık ve hala devam ediyor hitler.

ortalama 20 - 25 gün civarı sürekli hit gelir..belki daha uzun da olabilir süre. onu bilemiyorum henüz.

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni projeler uzerinde calisiyorum. Online oldugunda senin sistemini kulllanabiliriz.

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gün bekleme:
Site ile ilgili ingilizce bir makale yazmak, bunu makale sitelerine kayıt ettirmek ve oy verip zirve yapmasını sağlamak.
Site ismi yazılı olacak, elle giriş olacak bu sayede.
İçerik olursa ziyaretçi tekrar gelir zaten klasik olay.

Böyle birşey mi, değilse denenebilir. :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
3 gün bekleme:
Site ile ilgili ingilizce bir makale yazmak, bunu makale sitelerine kayıt ettirmek ve oy verip zirve yapmasını sağlamak.
Site ismi yazılı olacak, elle giriş olacak bu sayede.
İçerik olursa ziyaretçi tekrar gelir zaten klasik olay.

Böyle birşey mi, değilse denenebilir. :)

alakası yok :) yani bu sistemi ilk kez duydum desem yeridir:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5