İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

onay bekleyen siteye başka hesaptan reklam ekleme

umitvar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemle adsense başvurusu yaptım. fakat uzun zaman geçmesine rağmen henüz onaylanmadı. ben de siteye başka bir adsense hesabından reklam kodları koymaya karar verdim. bunun bir sakıncası varmıdır. eğer varsa, yaptığım takdirde google nin buna yaptırımı nedir?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bunu denemiştim gelen mail; bir sitede iki adsense kodu kullanamazsınız tarzı olup, işlem uzatılmıştı.

umitvar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu denemiştim gelen mail; bir sitede iki adsense kodu kullanamazsınız tarzı olup, işlem uzatılmıştı.

iki adsense kodu kullanmayacağım zaten. onaylandıktan sonra eski kodları kaldırıcam yerine yenisini koyucam. işlem uzatıldı derken onay mı geciktirildi?

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence başka birine ait bir kodu bu esnada sitene koyma, başvurunun sonucunu bekle.

umitvar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
soruma google dan nihayet cevap geldi. diyor ki

Program kurallarımıza ( http://www.google.com/adsense/policies) uyan herhangi bir web sitesine Google reklamları veya Arama için AdSense kutusu yerleştirebilirsiniz. Fakat Google AdSense hesabı size ait değilse, böyle bir yerleşimden doğal olarak herhangi bir kazanç sağlayamacağınızı hatırlatmak isterim.

reklam koyabilirsiniz diyor yani.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5