İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Onay REddine bakın :)

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BESTURK.NET siteniz asagıdaki nedenlerden dolayı silinmis yada askıya alınmıstır...

Sebepler; Herhangi bir sebep bulunamadı! Saygılar..

(ya bizedeki mi yapılır BRUTUS:)

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum bizimde basımıza geldi Besturk Elimizden bişey gelmişyor.arastırsaydın bunu ile topic vardı

Zink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ehuehu. Dün sorun vardı sitelerinde. Sitemi ekledim ama ID numarası yoktu piyasada. Bende kod felan ekleyemedim dolayısıyla :)
Mail gelmis siteniz onaylandı diye.
Ardındanda siteniz silindi diye gelmis :)

B

besiktaslim

Misafir
açıklama yapmıştı eg-zotik siteleri siliyorum diye senin site eg-zotikmiydi ?

Zink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana soruyorsan Yok. Hit.gen.tr yi eklemistim. ;)

B

besiktaslim

Misafir
euheuh türklerin yaptığı hiçbi sistem çıkarılacak siteleri diğer sitenin özelliklerine bakıp yapmaz :D

F

futbol-tr

Misafir
site adına eg-zotik kelimeler yadıysan onaylamamıştır

B

besturk.net

Misafir
Sebepler; Herhangi bir sebep bulunamadı! Saygılar..
Bunun sebebi daha öncede açıkladığım gibi. Editörler yada adminler tarafından siteniz silinirken bir açıklama yazılmassa öyle bir mail gidiyor. Yani sebebsiz yere silindi anlamına gelmiyor.

Öte yandan çok yakında Besturk.net V.002 geliyor. Yeni sistemde herşey sizleri aydınlatmak üzerine kurulmuş. Siteniz kabul edilmediyse yada silindiyse detaylı açıklamasını üye girişi yapınca görebileceksiniz.
Saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5