İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım Onay

Freklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,

Üyeliğimin onaylanmasını talep ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Üyeliğinizin onaylanması için mesaj sayınızın en az 10 olması gerekiyor.

RuyaDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle merhaba, ben bu imza durumunu anlamadım. Hangi kodu denediysem olmadı. 2'inci bişey de, konu içinde köprü link dahi yapamıyorum. Forum içinde de detaylı bilgi göremedim. Çözmeye çalışıyorum. Bilgi verebilecek olan var mı?

T

themaniac

Misafir
kopru link dedigin eger hyperlink ise (turkce terimleri cok bilmiyorum) imzan'da bunu yapamazsin. bunun icin prestij uye vb olman lazim.
forumda konu icinde link vermek istiyorsan eger link vermek istedigin yaziyi sec sonra da
createlink.gif
bu simgeye tikla ve karsina gelen pencereye de yonlendirmek istedigin linki yaz.
that's all

RuyaDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay arkadaş alıntı yaparak cevap veriyim dedim onu da yapamadım : ))) 50 post falan diye hata veriyo, galiba bir sınırı var herşeyin, ben o sınırı geçince olacak bunlar. Köprü link dediğin olayı zaten biliyorum imza olayını da biliyorum da yaptığımda uyarı geliyor, demekki belli bir mesaj atmam lazım foruma

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5