İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OnBux ptc sitesi anında ödeme yapıyor kanıtı içerde

tekserkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar öncelikle iyi günler.tanıtmış olduğum site bir ptc sitesi. yaptığı ödemeleri gördükten sonra ve bende ödeme alınca bu siteyi size tanıtmak istedim.site neobux tarzı bir site.günde 4 reklam çıkmaktadır.ara sıra ekstra reklamlarda çıkıyor.

ödemeyi anında yapıyor.benim ödemem anında geldi.neobuxtan ödeme aldıysanız bilirsiniz aynı onun gibi.resimde yer alıyor ama birde be yazayım tık değerlerini.

reklam tık dğeri: 0.01$
referans tık değeri : 0.005$
minimum ödemesi : 2$
ödeme yaptığı hasaplar : paypal, alertpay, liberty reserve ve neteller(bu ödeme şekli daha açılmadı.)
ödeme tipi : anında

ref linki : http://www.onbux.com/?r=tekserkan

refimden üye olan arkadaşlara teşekkürler olmayanlarada teşekkür ediyorum.yabancıya ref olarak kiralancağınıza benim refim olun bir türk kardeşinize kazandırın ve ülkeye ufakta olsa döviz girsin.

tık bilgileri ve üyelik tipleri

ödeme kanıtım

tekserkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu siteden 3 ödeme daha aldın buyrun kanıtlar.

üye olacaklar tıklayın.

2.ödeme
adszmmf.jpg

3.ödeme
adszfv.jpg

4.ödeme

tekserkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar 5.ödemeyide aldım 9.08$.paypalda bir sorun oldu oyüzden siteden koydum.
üye olmak isteyenler buyrun ref linkim.tekrar hatırlatma yapayım ödemeleri anında paypal hesabına yapıyıor.
http://www.onbux.com/?r=tekserkan

tekserkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günceldir.site ödemelerini anında yapmaktadır.ödeme konusunda ıkıntılar yoktur.

tekserkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yeni bir ödeme daha aldım.bu siteden aldığım 6'ncı ödeme ve anında hesabıma yatırıldı. 8,01$ istediğim ödeme, 0,16$ kesintiyle paypal hesabıma yattı.üye olmak isteyenler yukarıdaki linkten olabilirler.

siteden aldığım ödemelerin özetleri

Ander

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme yapıyorsa denemekde fayda var.

tekserkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme yapıyorsa denemekde fayda var.

site ödeme limitine ulaştığında istediğin anda hemen paypala yapıyor ödemeyi.yani anında ödeme tipini kullanıyor.site sağlam v ödeme yapan bir ptc sitesi.en iyi ptc siteleri hangisi diye sorsan bana 1.neobux 2.onbux derim

neverland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet bende üyeyim,eniyi 5 site içindedir,ödeme almıştım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi