İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

önceden yüklenmiş wordpress

fatyh

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaşlar ben wordpressin son sürümünü kurdum fakat siteadi.com/wordpress şeklinde kurulduğu için public_html ye taşımaya çalıştım dosyaları kısmen oldu yani siteadi.com yazınca site çıktı ama yazı olarak çıktı sonra kaldırdım ve pek beğenmediğim için 3.2.1 sürümünü kurdum fakat kurulumdan sonra hata verdi daha önce kurulmuş dedi ve siteadi.com yazınca yine site görseller olmadan çıktı sadece yazı olarak yani ne yapmalııyım? :ağla: :peh: :eek:ha:

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
toptan wordpress'i kaldır ve çöp tenekesi ne at. ardından mysql'i sil ve yeni bir tane oluşturup tekrar dene.

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
upload sıkıntısı çekiyorsanız yani zamanınızı çok alıyorsa sadece veritabanını silip yeniden veritabanı oluşturup tekrar kurulum yapabilirsiniz. ayrıca public_html içinde wp-config.php dosyasını da silmeyi unutmayın.

fatyh

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
upload sıkıntısı çekiyorsanız yani zamanınızı çok alıyorsa sadece veritabanını silip yeniden veritabanı oluşturup tekrar kurulum yapabilirsiniz. ayrıca public_html içinde wp-config.php dosyasını da silmeyi unutmayın.

toptan wordpress'i kaldır ve çöp tenekesi ne at. ardından mysql'i sil ve yeni bir tane oluşturup tekrar dene.

teşekkürler veritabanını silip yeni oluşturdum oldu :)

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
veritabanını silmenize gerek yoktu ki mysqlden iki adet verinin değiştirilmesi yeterliydi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5