İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

önemli bi soru

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
dreamweaver da bi 100 150 html dosyasının link yazı boyu rengini nasıl ayarlarım (toplu olarak)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hepsi aynı klasörde mi dosyalarının? bu tarz işler için css kullanmak en iyisidir.

yatıcam ben cevap beklemeden ekliyorum buraya.

hepsi aynı kalsörde ise bi tane dosyayı aç dwda. yukardan edit > find adn replace diceksin find in > folder search for > specific tag sonra da sağa değiştirmek istediğin şeyi yazıcaksın alta da yeni halini. sonra da replace all diceksin. aynı klasörde diğilse dosyaların ya da aralarda başka dosyaların da varsa tek tek dwda açıcaksın (hepsini seçip sağ tıkla dwda aç diyebilirsin eklediysen sağ menüye) ve o şekilde yapıcaksın yukardan all files gibi bişey vardır onu seçip folder yerine ok.

H

hengame

Misafir
front page 2003 kullanıyorsan tüm sayfalaarı aç ctrl + h ye bas open page seçeneğini seç ve değiştir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5