İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Önemli soru : Kazandığınız paraları ne yapıyorsunuz ?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar gerçekten merak ettiğim bir konu var. aldığınız ya da alacağınız paralarla ne yapmayı düşünüyorsunuz.
yani merak ettiğim yeni domainler ve siteler mi yoksa başka şeyler mi ?
ya da daha büyük düşünen var mı ? :)
host masrafı + internet vs. geriye kalanlarla yatırım yapabilirmiyiz bilmioyorum. biz yeni bir server düşünüyoruz ayda 249 $. siz ne dersiniz ?

P

parainsifresi

Misafir
bir ay kalite cep aldım,diğer ay ilk bilgisayarımı,diğer ay dolabımı mağazaya çevirdim,bu ay da inşallah biriktirmeye ve yatırıma başlayacağım :) pek zannetmiyorum ama...

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 adet server kirası + adsl kirası + 4 adet kredi kartı + 2 adet kontörlü , 2 adet faturalı hat ödemeleri + elektrik faturası (pc 24 saat açık olduğu için bana ödetiyorlar :D ), her hafta yeni domain :D + hafta sonları hatunlarla para yeme

haa bi de 6630 cep telefonu aldım :D

işte benim harcamalarım, kazandıklarımdan bana pek bişi kalmıyor yani

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
servere ihtiyacin varsa al yani cok ziyaretcin filan varsa. Yoksa bence para harcama bence.
Ben kazandigim paralarin buyuk kismini baska yerlerde harciyorum. Internetten kazandigim para ayri bir bankada baska hic bir para katmiyorum o paraya. O parada benim
her ay ev kiram
binek araba aldim bir iki ay once
baska harcamalar mesela iki gun once laptop aldim daha oncede 3 desktop almistim (desktoplar hediye)
Baska sitelere harcadigim paralar mesela scrip paralari filan gidiyor

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Valla ben 3 aydır iyi kazanıyorum. iLk 2 ay'ın kazancı Trafik kazası masraflarına yetmedi. Bu ay kazandıgım ile durumu düzeltecegim.
Güzel bir telefonum var. Bir Pc alırım. Bir kac ay sonra bir araba :) Sonrada Benim dairenin ince isleri var onları yaptırırım. Ardından evlenirim. Gerdege girerim :)
Nasip kısmet işi hepsi. O Günleri görecekmiyiz acaba ;)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kadınlar gün yaparlar ya biz de bi webmasterlar günü yapsak paypal günü e-gold günü ya da $ günü :) her ay birimiz ev + araba alırız 12 ay içinde hepimiz evlenmiş evli ve arabalı oluruz :) :) :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Muahhaha :) Harbiden iyi fikir valla..
Elmasgunes nerdesin gülüm. Şu projeye el ataLım :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne o metroseksuel metroseksuel hareketler mi yapacağız forum ahalisi yakışır mı:)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
ne o metroseksuel metroseksuel hareketler mi yapacağız forum ahalisi yakışır mı:)

yok hocam herkes para sayma makinesini yanında getirecek. tabi paraları da :) sonra bi kura , ilk kim çıkarse evlendirecez. askere gidecek olan varsa bedelli yaptırtacaz. el ele verelim sonra bi şirket kurarız. :) daha da ilerletiriz.
aslında bu ilerden anlayan 20 tane genç beyin neler yapar aslında ama şartlar müsait değil :)

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
askerlik dedinde suan askerlik en fazla kafami karistiran konu. Ah bir bedelli ciksa. Ben 28 yasina girdim, bu yastan sonra askerlik zor gozukuyor.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hotweb' Alıntı:
askerlik dedinde suan askerlik en fazla kafami karistiran konu. Ah bir bedelli ciksa. Ben 28 yasina girdim, bu yastan sonra askerlik zor gozukuyor.
Vatan saolsun ne yapalim.

Yar saçların lüle lüle..
hotweb sana güle gülee :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ben gidicemde :) Kızlara yani..
Siz çatır çatır site yaparken ben Bingöl'de çatır çatır çatışıyordum :)

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi bu gün olayı deli derecede güldürdü beni ilk bana gelcekseniz yapalım hadi :pPpp bende kazandığım parayla bu ay işallah şu öğretmenlere verilecek olan laptop centrino 1.5 ten bi tene alcam :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3arsivi' Alıntı:
abi bu gün olayı deli derecede güldürdü beni ilk bana gelcekseniz yapalım hadi :pPpp bende kazandığım parayla bu ay işallah şu öğretmenlere verilecek olan laptop centrino 1.5 ten bi tene alcam :)

hocam diz üstü almayın yaw. hepimiz zeki adamlarız. düşünelim biraz. 2 saat içinde ısınıyor kucağında tutamıyorsun. tutsan kısırlık tehlikesi var. pili biter. bi yerde sonra ne kadar iyi olsa kasılmaya başlıyor. klavyesini kullanmak çok zor. mouse işkence. görüntü kötü. yani ziyan etmeyin :)
gelin gün yapalım. zaten gün yaptık mı orda karar veririz microsoft.com 'u mu alacağız yoksa NET.net'i mi alacağız her şey netleşir :p

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Cidden gün yapaLım biz. :) Harbi harbi yapalım yaw. :) Banka'da duracagına işimiz gorulsun valla. Yalnız iLk ay ben alayım :) Laptop değilde Masaüstü pc alıcam :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5