İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Önemli sorun?

RemiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba dünden beri habire sunucuya kayit ettiğim maile. spam mailler geliyor kendi mailimden o gun bir arkadaşa host acmisdim oda mail acti hostundan. ondan sonra bana gelen mailler soyle

The Doctor Web Anti-Virus has found viruses in the e-mail coming from "[email protected]" to the following recipients "[email protected]". The message was deleted.

usteki msj geliyor surekli kendi mailimden [email protected] , bunu kontoro lettim birsey yok benim gmailime geliyor surekli. spam bildirsem kendi mailimi spam olarak gostermiş olurum buda sacma bunu plesk den yada ne bileyim sunucunun icinden mi düzeltmem gerek. yolu nenyse yardımcı olursaniz sevinirim.

S

Spy

Misafir
Merhabalar..
"The Doctor Web Anti-Virus has found viruses in the e-mail coming from "[email protected]" to the following recipients "[email protected]". The message was deleted." burada virüslü olan bir mailden bahsediliyor. Açmış olduğun hostun mailinden virüslü mail yollandığını söylüyor sanırım. Açmış olduğun host'u silip tekrar aç ve yazmış olduğun mail'ler yerine başka mail'ler yaz. Bakalım aynı hatayı verecekmi? Eğer sorun çözülmediyse DC(DataCenter)'in desteği ücretsiz veriyorsa bu sorunu DC'ne taşımanı tavsiye ederim. Destek ücretliyse sana online sürem dahilinde ve msn'den yardımcı olabilirim. Saygılar..
*MSN adresim için PM(Özel Mesaj) atarsan MSN adresimi verebilirim..

RemiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok saol hostcu silip tekrar ekleyince oldu gibi mailde daha hareketlenme yok :)

S

Spy

Misafir
:) Sana gelen gelen mailler sistematik olarak yollanır yani saniye şaşmaz. Eğer 10dk.'de bir gelidiyse sorun çözülmediyse hala 10dk.'de bir gelir. Bana sorarsan sorun senin eklemiş olduğun mail'de o mail'de problem olabilir. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Sayıgılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5