İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri:İyinet Ayın Üyesi Seçimi

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Forumda aktif olan,herkesin yardımına koşan,üyelerin ihtiyacı olduğu şeyleri ücretsiz paylaşan v.s. üyeleri forumda ayın üyesi,yılın üyesi,,abartı olacak ama tüm zamanların üyesi olarak seçilebilir.Ayın üyesinin iyinette kazanacağı avantajları zaten yöneticiler belirler o konuda söz söylemek bana düşmez:hmmm:

Benimki sadece bir öneri :harika:, yorumlarınızı bekliyorum...

C

Compni

Misafir
Forumda aktif olan,herkesin yardımına koşan,üyelerin ihtiyacı olduğu şeyleri ücretsiz paylaşan v.s. üyeleri forumda ayın üyesi,yılın üyesi,,abartı olacak ama tüm zamanların üyesi olarak seçilebilir.Ayın üyesinin iyinette kazanacağı avantajları zaten yöneticiler belirler o konuda söz söylemek bana düşmez:hmmm:

Benimki sadece bir öneri :harika:, yorumlarınızı bekliyorum...

Bu sistemi başka webmaster siteleri aktif etmiş daha yeni oralardan görüp buraya niye öneriyorsunuz ki bence saçma..

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Bu sistem forumlarda kaç yıldan beri var biliyor musunuz,sizin söylediğiniz bence saçma...

C

Compni

Misafir
Bu sistem forumlarda kaç yıldan beri var biliyor musunuz,sizin söylediğiniz bence saçma...

Bak kardeşim burası İYİNET bu tür sistemler başka forumlarda şuan aktif durumda eğer bu sistemleri kullanmak istiyorsan o webmaster forumlarında takılırsın anladın mı burada hiç olmayan iyi projeleri iletin..

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
herkes kullanabilir. teşvik amaçlı güzel bir sistemdir bu. bence de yapılabilir.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Bütün görüşlere açığım,diğer üyelerimizin ve yöneticilerin görüşlerini bekliyorum efendim :)

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
sizlere söz düşmez yöneticiler bakalım ne derler konuya katılım bekliyoruz yöneticilerden trgy dan :)

E

Erturk

Misafir
Kime söz düşeceğine sen mi karar veriyorsun ?

Forum ile alakalı önerilerde kullanıcılar kişisel düşüncelerini paylaşmakta özgürdür lakin önerinin gerçekleştirilmesi konusunda son noktayı Yönetim koyar.

Bak kardeşim burası İYİNET bu tür sistemler başka forumlarda şuan aktif durumda eğer bu sistemleri kullanmak istiyorsan o webmaster forumlarında takılırsın anladın mı burada hiç olmayan iyi projeleri iletin..

iyiNET yönetimi bile hiçbir kullanıcısına "Kullanmak istiyorsan başka forumlara git" cümlesini kullanmıyorsa, bunu söylemekte sizin hiç hakkınız yok demektir. Sunulan önerinin iyi yada kötü olduğuna kullanıcıların genel tepkisi ölçüldükten sonra Yönetim karar verir.

Lütfen konuyu kişisel tartışmaya sürükleyici mesajlardan kaçınınız.

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ayın elemanını seçerse yapılcaksa bu espriden sonra uygulama sona erer sanırım:

"ayın elemanıysan aya git kardeşim burda ne işin var."

bunu yapcak ergenler çıkar o yüzden hiç bulaşmayın buna.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Ayın elemanını seçerse yapılcaksa bu espriden sonra uygulama sona erer sanırım:

"ayın elemanıysan aya git kardeşim burda ne işin var."

bunu yapcak ergenler çıkar o yüzden hiç bulaşmayın buna.
Ayın elamanıda nerden çıktı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5