İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri ; Ücretsiz Legal Scriptler

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
merhabalar ,

forumda "Ücretsiz Scriptler" bölümü açılırsa iyi olurmu, hiç değilse forumda arama sayısını düşürmüş oluruz biraz, ne dersiniz yöneticilerimiz :D

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet kesinlikle çok yararlı bir bölüm olur.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet faydalı olacağı kanaatindeyim.
güzel bir uygulama olur herkes için.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede yararlı ve paylaşımcılık yönü yüksek bir bölüm olacaktır...

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle fayda sağlayacaktır üyelere , açılması gerek bence de.yöneticilere duyurulur :)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
bence arama sayısı düşmemeli. insanlar yazmadan önce aramalılar :) bir de böyle bir kategori olursa yine biçok kişi arama yapmadan "ben şu scripti istiyorum" tarzı mesaj yollayacaklar bence.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
bence arama sayısı düşmemeli. insanlar yazmadan önce aramalılar :) bir de böyle bir kategori olursa yine biçok kişi arama yapmadan "ben şu scripti istiyorum" tarzı mesaj yollayacaklar bence.

ehuehu iyi bi tesbit, bizim milletimiz hazırcılığı çok seviyor, önüne geçilmez bir istek şablonu oluşabilir.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96

arkadaşlar hangi devirdeyiz, devir bilgi devri, ziyaretçi bilgiyi bulduğu yere gelir, sonra aynı paylaşımıda yapar, biz yasal bedava scriptleri buradan sunmalıyızki , ziyaretçimiz artsın ,

yoksa burası bazılarının şahsi golf kulübü değil,

public bir forum.

mesaj yollamalarından doğal bir şeyde olamaz, ayrıca bu paylaşım kalitesinide yükseltecektir, diye düşünüyorum..

anlamadığım neyi saklama peşinde olduğumuz.

zaten davetiye sistemi var, davetiye gönderilen şahısların , yüzde doksanı, ya webmaster yada internetle uğraşan ziyaretçiler.

bence sunmalıyız , ayrıca başka yeni kategoriler yaratıp, foruma güç katılmalı.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
kimsenin bişey saklama peşinde olduğunu düşünmüyorum. forumda binlerce konu var. yüzlerce bedava legal script zaten dağıtılıyor. elbette böyle bir bölüm, bunların derli toplu yayınlanmasını sağlayacak. buna ben karşı değilim. çekindiğim şey, arama yapılmadan başlıklar açılacak. hazırı sunmak da güzel bişey evet. herkes çoğu zaman hazırı bulmak için çeşitli yerlere girip kolayca istediği şeyleri buluyor. ne güzel. ama benim görüşüm forum biraz bilgiyi arama yeri olmalı. hazırı bulma değil.
p.s:
bölümün açılmasına karşı değilim :) eğer birisi bi scripti paylaşır, ve örneğin o scripti geliştirip dağıtırsa o zaman mesela pek güzel olur

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bazı bölümler kapatılsın geç ücretsiz scripti. hotscripts.com işte bi dolu ücretsiz bulunur. iyinet daha teorikleşse ne güzel olur. tabi kimsenin bildiğini söylemeye niyeti yok o ayrı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi