İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

online bin - iki bin kişiyi taşıyacak hosting nerden alabilirim?

bestprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
online bin - iki bin kişiyi taşıyacak hosting nerden alabilirim?

godaddy den limitsiz aldım 150 kişide kasıyor. nasıl limitsiz anlamadım. site ingilizce ve yüzde 70 usa.

amerikan firması ve aynı anda bin iki bin kişiyi taşıyabilecek hosting firması lazım. yardımcı olursanız sevinirim.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum aysima.com.tr yi öneririm sağlam bi firma

bestprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum aysima.com.tr yi öneririm sağlam bi firma

tr istemiyorum en sağlamlarından yeterince çektim yok bakım var yok alt yapıyı yeniliyoruz bırakın iki bin kişiyi taşımayı yayın kesintilerle gidiyor. aynı anda 2 bin kişiyi taşıyacak amerikan hosting firması lazım.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FDC Servers en iyi seçeneklerden biri sanırım. 1gigabit unmetered ya da 100 mbit unmetered sunuculara bakmayı deneyin.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
aynı anda 2 bin kişi için hosting degil server kiralamalısınız.
İsterseniz yardımcı olabilirim

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bencede anlık hiti 2 bin kişiyse günlük hiti 1 milyon civarıdır belki daha fazla bir server yetermi onuda bilmiyorum :S

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence bir Server bilgisayar satın al. Zaten en mantıklısı o. Günlük 1 Milyon hite sahipsen bu işi uzun bir zaman yapacaksın demektir. Ee para da getirecektir. Bence kiralamak yerine bir tane Server'ın olsun daha iyi :)

jmalinie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
anlık 2000 ve usa hit ,bu manyak bir para demektir.Gözün kapalı bi kaç server alman lazım.

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TRsistem.Net 'ten alabilirsiniz. 1 ay sureli deneme ardindan memnun kalirsaniz en uygun fiyat garantisi ile istediginiz paketi secerek devam edebilirsiniz. Iyi calismalar dileriz.

TRsistem.Net
Iyi gunler diler.

O

Orion

Misafir
2 3 sunucuyu clusterli kullanmanı tavsiye ederim. Anlık 2 bin kişi demişsiniz fakat gerçek zamanlı olarak mı 2 bin yoksa vbulletin forumlarda belirli bir zaman aşımına göre online sayısı gösteriliyor, hangisi? mesela session'ı 60 dakika olarak ayarlarmışsan 1 saatte giren kişi sayısı ortalama 2 bin civarıdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5