İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online Film Upload Yapacak ?

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba,
Siteme online film upload yapacak arkadaşlar aranıyor..
Ücret olarak birşey düşünmedim haftalık istediğiniz ücret tekliflerinizi bekliyorum ? Lütfen az teklif verin çünkü şuan sitemden para kazanıyor değilim ;)

sitem ; www.filmciniziz.com

Filmlerin yükleneceği site : www.videobb.com (izlendiği kadar para ödüyor bu site )

arkadaşlar benimle çalışmak isteyen için şuanlık düşüncem eski dizileri yüklemesini isteyeceğim (eski dizilerden kastım örneğin a dizisi 70.bölümde ben bu a dizisinin 1-70 arası yüklenmesini isteyeceğim)

Umarım anlaşacağımız kişiler ilgilenecektir :)

Bu arada kullandığım sistem DLE (data life engine)

150-290 hit vardır.

arşiv olup olmaması önemli değil hotfile premium ayarlarım anlaşılan arkadaşa ve indirip yükler.
ayrıca alt yazı gömme işlemide yapması gerek. Ve sitemizin reklamıda alt yazıda geçmesi gerek.

delibedri

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
upload

fena sayılmayacak bir arşivim var film veya dizi dizilerden şu anda kvp skry frt prsn break var eeğer fiyatta anlaşırsak istediğin dizi film sorun değil [email protected] mail at görşrüz:alkış:

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
fena sayılmayacak bir arşivim var film veya dizi dizilerden şu anda kvp skry frt prsn break var eeğer fiyatta anlaşırsak istediğin dizi film sorun değil [email protected] mail at görşrüz:alkış:

Hocam belirtmeyi unutmuşum arşiv önemli değil gerekirse hotfile rapidshare vs gibi premium temin edilir veya kaliteli torrent sitesi üyeliği verilir o sorun değil fiyatta anlaşırsak olabilir.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
online film upload

Detaylı PM atarmısın?

Hocam merhaba,
www.filmciniziz.com site bu
filmlerin dizilerin yüklenmesi gereken site bu www.videobb.com

şimdi sitemiz yeni 20-25 günlük site.

ve bildiğiniz üzere eski bölüm dizileri yüklenmesi gerek. örneğin kurtlar vadisi pusu en son yanılmıyorsam 115. bölüm yayınlandı 1-115 arası yüklencek böle hocam yabancı dizilerde dahil.

istediğiniz fiyat nedir hocam ?

ayhanaktas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam merhaba,
www.filmciniziz.com site bu
filmlerin dizilerin yüklenmesi gereken site bu www.videobb.com

şimdi sitemiz yeni 20-25 günlük site.

ve bildiğiniz üzere eski bölüm dizileri yüklenmesi gerek. örneğin kurtlar vadisi pusu en son yanılmıyorsam 115. bölüm yayınlandı 1-115 arası yüklencek böle hocam yabancı dizilerde dahil.

istediğiniz fiyat nedir hocam ?

sitenıze upload işi iptal edilmıstır sebep sitenız cok yavas ve işleşime geldıgım gel dedıgım halde acılmıyor baska kişi gürüşün

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sitenıze upload işi iptal edilmıstır sebep sitenız cok yavas ve işleşime geldıgım gel dedıgım halde acılmıyor baska kişi gürüşün

sitemiz yavaş ? kusura bakma hocam sizden kaynaklanan sebeplerden dolayı yavaştır sitemin hızı normaldir..

evet arkadaşlar iş yapacak var mı ?

AaRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
videozer ödeme yapmıyor boşuna vakit kaybetmeyin derim, divxbase.com da ftp desteği varsa oraya da yükleme yapabilirim videobb konusunda ise kesinlikle sorun yaşamazsınız sabah 250$ civarı ödeme aldım, http://forum.iyinet.com/insan-kayna...uksek-hitli-siteler-icin-mukemmel-kazanc.html konumu inceleyip uygunsa iletişim adresinizi pm olarak bırakırsanız görüşebiliriz.

Mesaj sayım yetersiz olduğu için ben pm atamıyorum.

pcp1rates

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende Mesaj sayım yetersiz olduğu için ben pm atamıyorum

ULASILMAZ_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gogleye ULASILMAZ_ Yazmanız kafi. Her Türlü Film ve dizilerin formatı değiştirir Altyazı ekler upload ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5