İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online Kartvizit,T-Shirt dizayn sistemi

timefreezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem adobe flex,php ve mysql kullanılarak yapılmıştır sıfırdan tarafımdan yazılmıştır.Üyelik Sistemi, Sanal post ve havale ile ödeme sistemi mevcuttur.Sistem hazır halde demo linkinide ekledim, ilgilenen arkadaşlar pm veya msn yoluyla irtibata geçerlerse gerekli bilgiler verilecektir.

Fiyatı 1000 TL dir.

msn : alierken (at) hotmail.com

timefreezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistem tam bitti aslında herşeyi hazır ama kendi hostum olmadığı için bi kartvizit yapıcak arkadaşın sitesinde duruyo ondan vermek istemedim ama dediğim gibi ciddi alıcılara gösterebilirim sistemi o konuda sorun yok

timefreezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn adresini bana gönderirsen ben yollayamıyorum ekleyim detaylı bilgi verebilirim

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Matbaacı çevrem geniştir. Birden fazla firmaya kiralama yoluyla hizmet sunmayı düşünürseniz birlikte haraket etmek isterim. Tabiki sistemi online denedikten sonra.

Gerekli olan tüm alt yapıyı sağlarım. Sunucu gerekiyorsa tedarik ederiz. Böyle bir işbirliği olabilir.

timefreezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi o şekildede olabilir msn adresimi eklersen görüşelim

alierken(at)hotmail.com

Cypriot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Detaylı bilgi alabilir miyim ? Ayrıca test etmek isterim yazılımınızı tabi...

timefreezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail adresime bi mailinizi atarsanız irtibata geçelim test edebilirsiniz tabi demo için bi link verdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5